عباس: مقابل اسرائیل سکوت نمی‌کنیم/همه گزینه‌ها روی میز است

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی وفا، عباس خاطرنشان کرد که همه گزینه‌ها برای حفظ حقوق مردم فلسطین روی میز است.

وی در جریان نشست روز سه شنبه کمیته مرکزی “جنبش فتح” که در مقر ریاست جمهوری در شهر رام الله و به ریاست عباس برگزار شد، گفت: “ما در مقابل لجاجتهای اشغالگران اسرائیلی و خودداری آنان از عمل به تعهداتشان در توافقنامه های امضا شده برای همیشه سکوت نخواهیم کرد. “

وی افزود: همه گزینه‌ها برای حفاظت از حقوق مردم فلسطین و رهبری آنها باز خواهد بود و ما هرگز هیچگونه تعدی به این حقوق را قبول نخواهیم کرد.

عباس اعضای کمیته جنبش فتح را در جریان آخرین تحولات اوضاع سیاسی و نتایج تماس‌های خود با رهبران و رهبران منطقه و جهان برای توضیح موضع فلسطین قرار داد که آخرین آن تماس تلفنی با عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهور مصر، پاپ فرانسیس، ملاقات وی با نماینده آمریکا و استقبالش از وزیر خارجه سوئد بود.

وی خاطرنشان کرد: “در این دیدارها و تماس‌ها ، بر موضع محکم فلسطین در مورد ضرورت ایجاد آرامش همه جانبه در تمام مناطق فلسطینی از جمله قدس ، کرانه باختری و نوار غزه و توقف خصومت های اسرائیل علیه مردم فلسطین تاکید کرد. “

انتهای پیام