طرح حمایت از گروه های جهادی در صحن مجلس ارائه می شود

نیایش – خوزستان : رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از ارائه طرح حمایت از گروه های جهادی با اصلاح قانون اختیارات سازمان بسیج سازندگی در صحن مجلس بعنوان لایحه خبر داد.

عبدالله ایزدپناه رئیس مجمع نمایندگان خوزستان اظهار داشت : نشست سردار شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با مجمع نمایندگان استان روز سه شنبه ۳۰ شهریور ماه با هدف بررسی طرح حمایت از گروه های جهادی برگزار شد .

ایزدپناه بیان کرد : در این نشست طرح حمایت از گروه های جهادی با اصلاح قانون اختیارات سازمان بسیج سازندگی مورد بررسی قرار گرفت ، ضعف ها و ایرادات آن مشخص شد تا در آینده نزدیک این طرح در صحن مجلس بعنوان یک لایحه ارائه شود .

این مقام مسئول افزود : ما نمایندگان خود را مکلف و موظف می دانیم تا در جهت خدمت به مردم و بازکردن گره از قوانینی که در مسیر راه گروه های جهادی که خود مجموعه بسیج سازندگی هستند، گام برداشته و آن ها را رفع کنیم .

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت : تمام تلاش خود را می کنیم که این طرح در مجلس با رای بالا به تصویب برسد تا گروه های جهادی که ملحق به جهاد سازندگی هستند بتوانند با خیال آسوده و فراغ بال خدمتگزاری به مناطق محروم کشور را ادامه دهند .