این‌بار فکر مردم باشید، چیزی کم ندارید

گروه سیاسی: روزنامه مستقل در یادداشتی با اشاره به حضور پررنگ اصولگرایان در قدرت خواستار پاسخگو بودن جناح راست به مردم شد.این روزنامه نوشت: اصولگرایان سال‌ها ندای مرگ اصلاحات و پایان کار آن‌ها را سر داده و امروز خوشحالتر از همیشه از شکست اصلاح‌طلبان در پوست خود نمی‌گنجند. ولی بایستی متذکر شد اگر امروز مردم از اصلاحات گذشتند، به منزله آمدن به جانب شما و حق بودن شما نیست. آقای رئیسی تقریبا همان تعداد رایی را به دست آورد که در دوره قبل کسب کرده بود. پس اگر طرفداران اصلاحات از طریق بی‌تدبیری‌های دولت روحانی از این جبهه گذشتند، این خطر برای شما هم هست که با ناکارآمدی دولت بر سر شما هم آن رود! خاصه آنکه دیگر آن دوقطبی سازی‌ها و اتصال به دین و مذهب و پیش کشیدن شعارهای ایدئولوژیک رنگ باخته و در آینده اقبالی برای توجه مردم به انتخابات نخواهند داشت.
 مثل دوران دولت‌های احمدی نژاد مجدد حاکمیت یکدست شده و اصلاح‌طلبان به کلی از ساختار حذف خواهند شد. سال‌ها مقابل برجام کارشکنی ‌و از پذیرش fatf و عادی سازی روابط با غرب خودداری و با تنش‌زایی با همسایگان این شرایط را رقم زدید. از اقتصاد مقاومتی و اتکا به نیروهای داخلی گفتید… حال این گوی و این میدان! منتظریم با این یکدست سازی و حذف لیبرال‌های داخلی و دشمنان خارجی ما را به قله برسانید! فقط امیدواریم مثل دوران احمدی نژاد نهایت طفره نرفته و اگر عمری بر ما و ملکی و جمهوریتی باقی ماند، جوابگوی عملکرد خود باشید.
مخصوصا وقتی انتقاد اصلی شما به دولت روحانی و عدم تعهد به شعارهایشان بود. فضای مجازی را که خود در این مدت از آن بهره فراوان گرفتید محدود نکنید، بر منتقدان و اهل قلم سخت نگیرید! مبادا فردا روز به جای نقد شرایط مجبور باشیم یا بسان برخی روزنامه‌های اصلاح طلب از رسالت خود دور و به دامن تمجید از شما بیفتیم یا مجبور شویم به جای مطالبات اجتماعی از خواص گل کلم بر نازایی و سنکجبین بر طاسی سر بنگاریم!