برگزاری انتخابات در بهترین شرایط ممکن

به گزارش ایسنا،  سردار  محسن فتحی زاده در دیدار با فرمانده انتظامی تهران بزرگ با قدردانی از تلاش ها، تدابیر و اقدامات سردار رحیمی در خصوص تامین نظم و امنیت و انضباط انتخابات، گفت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است چرا که همه نگاه ها و توجهات به سمت تهران است.
وی با اشاره به اینکه انتخابات در بهترین شرایط ممکن در حال انجام است، گفت: تا کنون موضوع و مشکل امنیتی نداشتیم.  خدا را سپاسگزاریم که با همه تهدیدات و خط و نشان کشیدن دشمنان این انتخابات با تلاش های مجاهدانه شما در امنیت و آرامش انجام شد.
وی با بیان اینکه مسئولیت تامین امنیت انتخابات بر عهده نیروی انتظامی است، گفت: خوب است که در کنار این مهم، مشکلات، چالش ها و اشکالات این گونه برنامه ها احصا و به مبادی مربوطه ارائه شود تا نسبت به مرتفع نمودن آن اقدامات بایسته انجام شود.

فتحی زاده با اشاره به اینکه انتخابات همایش همدلی و وفاق و انسجام بود که ملت بزرگ ایران در این همایش مشارکت داشته اند، گفت: ان شاء الله با حضور پر شور و شعور مردم، دولت مقتدر و توانمندی شکل گیرد که نتایج و برکات آن به کشور و مردم بر گردد.

انتهای پیام