شعبه تبریز بانک توسعه صادرات برای ارائه خدمات بانکی به شهرک‌های صنعتی

رییس شعبه تبریز بانک توسعه صادرات گفت: با گذشت بیش از دو دهه از فعالیت این بانک در استان آذربایجان شرقی و به لحاظ وجود شهرکهای تولیدی و صنعتی، حجم بالای صادرات غیرنفتی و ظرفیت‌های بالقوه صادراتی در استان، این شعبه توانسته است با اعطای انواع تسهیلات ریالی و ارزی در عرصه توسعه صادرات غیرنفتی حضوری موثر داشته باشد.

حسین حسین پور در گفت و گو با روابط عمومی بانک توسعه صادرات با اعلام این مطلب افزود: تمامی صادرکنندگان ممتاز و دارندگان مدال افتخار و بیش از ۹۰% از صادرکنندگان استان از مشتریان این بانک بوده و از خدمات بانک توسعه صادرات بهره‌مند گردیده‌اند.

رییس شعبه تبریز بانک توسعه صادرات در خصوص پروژه‌های تامین مالی شده توسط این شعبه از بدو تاسیس گفت: این شعبه در زمینه احداث خط انتقال برق ۴۰۰ کیلو ولت جلفا به مبلغ ۱۳۰ میلیارد ریال تامین مالی انجام داده است.

وی ادامه داد: شعبه تبریز در بخش تولید کیسه سیمان بیش از سه میلیون یورو، نبشی و میلگرد شش میلیون دلار، نزدیک به پنج میلیون یورو و چهارصد هزار دلار تسهیلات در بخش تولید گونی، سه میلیون یورو دربخش تولید پروفیل پی وی سی و همچین در بخش تولید خاک چینی ۱۳میلیون دلار تامین مالی انجام داده است.