مبارزه با اسرائیل تکلیف خدا برروی دوش امام

گروه سیاسی: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله گفت: اگر اسرائیل دنبال ماجراجویی باشد کمتر از ۲۴ ساعت می توانیم این رژیم جعلی را نابود کنیم و سپاه پاسداران کاملا برای این هدف آماده است.
حجت الاسلام علی شیرازی تصریح کرد: خداوند بر روی دوش امام تکلیف مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی را گذاشته بود چرا که تا ظلم برچیده نشود پرچم دین نمی تواند حاکم شود. امام راحل پرچم مبارزه با رژیم شاه را برافراشت و مبارزه اصلی امام (ره) در واقع با آمریکا بود. ایشان سال ۱۳۴۳ اعلام کردند که ما علیه آمریکا قیام می کنیم.
شیرازی گفت: وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید امام خمینی(ره) دستور دادند آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس نام‌‎گذاری شود. سردمداران کاخ کفر می دانستند امام(ره) چه پرچمی را برافراشته است. از سال ۱۹۲۹ صهیونیست ها تلاش کردند یک رژیمی را برای خود تاسیس کنند و سرانجام در سال ۱۹۴۸ فلسطین را با کمک انگلستان اشغال کردند و به دیر یاسین حمله و ۳۰۰ هزار فلسطینی را آواره کردند.
نماینده سابق ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، ادامه داد: بارها مردم فلسطین را در اردوگاه‌ها قتل عام کردند و داعش نیز شاگرد مکتب صهیونیست ها است. شش ارتش عربی علیه صهونیست‌ها جنگیدند، اما شکست خوردند. برای دنیا تعجب داشت که چگونه یک روحانی بدون اسلحه طاغوت را کنار زد و آمریکا را از ایران بیرون کرد.
وی گفت: در روزهای آغازین انقلاب هر وقت امام راحل قصد سخنرانی داشتند سران کاخ سفید تمام برنامه های خود را تعطیل می کردند تا سخنان امام(ره) را گوش کنند. حرف های امام خمینی(ره) را شنیدند، اما متوجه حرف های ایشان نشدند. نمی دانستند نام‌گذاری روز قدس به معنای بسیج اسلام و شکل گیری نیرویی به نام سپاه قدس است که شهید سلیمانی دست مردم کرانه باختری رودن اردن و مردم غزه را با اسلحه پُر کرد. حاج قاسم حزب الله را تقویت کرد به طوری که دور فلسطین را از ترس دیوار کشیدند.
شیرازی افزود: ما امروز توانایی موشکی مان به حدی است که می توانیم خاک اسرائیل را هدف قرار دهیم و ما توانایی نابودی این رژیم را داریم. قدرت نظام اسلامی به مراتب بیشتر از گذشته است و امروز مردم غزه و حزب الله قادرند که با موشک‌های خود اسرائیل را به لرزه درآورند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله، اظهار کرد: تا استکبار و رژیم غاصب صهیونیست را نشکنیم از پا نمی نشینیم و با صراحت می گوییم با تمام وجود ایستاده ایم و اگر آمریکا از روی جنازه ما هم رد شود اهداف انقلاب و امام(ره) را تحت زعامت مقام معظم رهبری اجرایی خواهیم کرد. امروز کربلا جلوی چشم ما است و سپاه پاسداران و بسیج دلاور و مردم پای خط امام و مبانی انقلاب ایستاده‌اند و حاضریم جان خود را تقدیم قرآن و اسلام کنیم تا هدف انبیا و ولی فقیه زمان محقق شود.