تقدیر از برگزیدگان جشنواره ملی تشکل های مردم نهاد خوزستان در حوزه دفاع مقدس

تشکل مردم نهاد دفاع مقدس جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی استان خوزستان به مسوولیت علی سلیمانی در اولین جشنواره ملی تشکل های مردم نهاد حوزه دفاع مقدس برگزیده شد .

به گزارش روزان؛ اولین جشنواره ملی تشکل های مردم نهاد حوزه دفاع مقدس با حضور سردار کارگر، رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و برترین های این جشنواره برگزار شد.

در این جشنواره که به صورت ویدیو کنفرانس در سالن جلسات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان برگزار شد، مدیران کل بنیادهای حفظ آثار استان ها در سراسر کشور با دعوت از برگزیدگان تشکل های استان خود با اهدا لوح تقدیر و تندیس جشنواره از آنها تجلیل کردند.

سردار یوسفی، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خوزستان نیز روز یکشنبه در این همایش با اشاره به وجود تعداد زیادی از تشکل های مردم نهاد در این استان گفت: از این تعداد، ۵ تشکل فعال در حوزه دفاع مقدس فعالیت می کنند.

وی افزود: در سال های گذشته تعداد سازمان‌های مردم نهاد خوزستان در حوزه دفاع مقدس به هیچ وجه متقارن با فعالیت های این حوزه در پایتخت دفاع مقدس نبوده ولی با تلاش مجموعه کارکنان این اداره کل وهمچنین مساعدت های دکتر داودی ، تعداد این سمن ها چند برابر شده است.

وی با اشاره به اینکه خوزستان پایتخت دفاع مقدس است، اظهار داشت: تشکل های مردم نهاد فعال حوزه دفاع مقدس زیادی از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند که در نهایت ۵ تشکل مردم نهاد فعال از خوزستان برگزیده شدند. در این میان تشکل مردم نهاد دفاع مقدس جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی استان خوزستان نیز حائز رتبه برتر شد.

وی ادامه داد: باید دستگاه های مرتبط با تشکل‌های مردم نهاد حوزه دفاع مقدس کمک کنند تا بتوانیم از ظرفیت های بالقوه آنها به صورت بهینه در راستای اعتلای فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت استفاده کنیم.