مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خبر داد: مانور فراگیر مقابله با دستگاه‌های رمز ارز در خوزستان برگزار شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: چهارمین مانور فراگیر سراسری مقابله با دستگاه‌های رمز ارز غیر مجاز و تعدیل و تنظیم روشنایی معابر، همزمان با سراسر کشور در خوزستان برگزار شد.

دکتر علی خدری جمعه  با اشاره به آغاز به کار  چهارمین مانور سراسری عملیاتی که به صورت ویدیو کنفرانس با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و  مدیرعامل شرکت توانیر برگزار شد، گفت: این برنامه جهادی و اقدام فراگیر در قالب ۱۸۲ اکیپ عملیاتی، ۶۷ دستگاه خودرو و ۳۸۴ نفر نیروی عملیاتی با هدف مقابله با دستگاه های رمز ارز غیر مجاز و تعدیل و تنظیم روشنایی معابرو کشف هشت دستگاه ماینر «دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز » انجام شده است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود : نیروهای  این شرکت در شرایطی اقدام به برگزاری این مانور کردند که در بیشتر مناطق استان شاهد وزش باد و باران شدید ، کاهش کیفیت هوا و شعاع دید افقی کم بودیم.

به گزارش روزان؛ دیماه امسال تعداد ۲۲۱ دستگاه استخراج بیت کوین (ماینر) غیرمجاز در استان کشف شده است.

چهارمین اقدام فراگیر سراسری به مدت ۲روز از ۳۰ بهمن در سراسر استان باهدف بالابردن آمادگی نیروهای فنی، افزایش ضریب اطمینان شبکه، افزایش رضایت مندی مشترکین و شهروندان وصیانت  از حقوق بیت المال برگزار شد.