تقدیر از پرسنل بیمارستانی که از کرونا تخلیه شد

این روزها رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم و زحمات کادر بهداشت و درمان،روند کاهشی امیدوار کننده ی کرونا در استان را سبب شده و مردم را امیدوارتر به شکست کرونا گردانده است.

صبح امروز سه شنبه ۶ مرداد با حضور نماینده ولی فقیه در استان،نمایندگان اهواز در مجلس و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز در بیمارستان شهید منفرد نیاکی ارتش از زحمات پرسنل این بیمارستان که در مبارزه با بیماری کرونا سهیم بودند تقدیر شد.

بیمارستان شهید نیاکی ارتش اولین بیمارستان کرونایی اهواز بود که در تیرماه از این بیماری منحوس تخلیه شد و دلیلی واضعی بود بر صحت آمارها که روند کاهشی کرونا در استان را نشان می داد‌.

▪️حجت الاسلام موسوی فرد در این مراسم اظهار داشت: مردم نباید روند کاهشی کرونا در استان را به معنی تمام شدن این بیماری بدانند و از اهتمام آنها در رعایت دستورالعمل های بهداشتی کاسته شود.

▪️سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در این مراسم گفت:بر خود واجب می دانیم که از زحمات شبانه روزی،فداکارانه و متعهدانه کادر درمان و پرسنل این بیمارستان که در مبارزه با بیماری کرونا و دفاع از جان مردم سنگ تمام گذاشتند تشکر کنم.