بازدید نماینده اهواز در مجلس از مناطق کم برخوردار منطقه ۳ اهواز و کلنگ زنی فاز ۳ پروژه آبرسانی به غیزانیه

نماینده مردم اهواز، حمیدیه؛ کارون و باوی از مناطق کم برخوردار منطقه ۳ اهواز بازدید کرد و فاز سه پروژه آبرسانی به غزانیه را کلنگ زنی کرد.

سید کریم حسینی، نماینده مردم اهواز پیش از ظهر امروز به‌همراه رئیس شورای شهر اهواز و شهردار منطقه۳ از مناطق زویه و زرگان بازدید کرد.

در این بازدید تاکید شد که شهردار منطقه ۳ اهواز نسبت به ساماندهی فضای سبز و اجرای روکش آسفالت در بلوار شهید جعاوله،چهار راه شهید حزبه و خیابان اصلی شایسته در کوی زویه و خیابان های شهید عطایی و ایثار در کوی زرگان اقدام نماید.

همچنین مقرر شد ساماندهی زمین‌های ورزشی امید کوی زرگان و شهید شایسته کوی زویه، جدول گذاری آرامستان شهدای زرگان و اجرای مبلمان شهری و ست ورزشی در بلوار پاسداران در مقطع کوی زرگان توسط شهرداری منطقه ۳ اجرایی شود.

پس از این بازدید مقرر شد جلسه ای با حضور دکتر حسینی و شاعری شهردار اهواز در راستای عملیاتی شدن پروژه های فوق و بررسی مشکلات و کاستی های دیگر محلات منطقه ۳ تشکیل گردد.

کلنگ زنی فاز سوم پروژه آبرسانی به غیزانیه

همچنین فاز سوم پروژه آبرسانی به غیزانیه عصر امروز ۶ مرداد با حضور استاندار خوزستان، رئیس مجمع نمایندگان و فرمانده سپاه خوزستان، با مشارکت قرارگاه مهندسی خاتم الانبیا و بنیاد مستضعفان کلنگ‌زنی شد.

پیش از این، فاز نخست با حدود ۲۴ کیلومتر از شیبان تا صفیره به بهره برداری رسیده بود و کلنگ فاز دوم آن نیز ۲۴ خردادماه از صفیره تا نزهه به زمین زده شد. فاز دوم با پیشرفت فیزیکی حدود ۵۰ درصد در حال انجام است.

فاز سوم این پروژه، فاز نهایی خواهد بود و در صورت بهره برداری از آن مشکل آب شرب غیزانیه به‌صورت اساسی حل می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در حاشیه این مراسم گفت: از تمامی دستگاههایی که در اجرای این پروژه مشارکت داشته اند تشکر می کنیم و تسریع در روند اجرای فاز ۲ و ۳ این پروژه را پیگیر هستیم.

دکتر سید کریم حسینی افزود: به عنوان نماینده مردم، مطالبه اصلی اهالی روستاهای بخش غیزانیه را که تامین پایدار آب شرب است، تا تحقق کامل پیگیری می‌کنیم.