خودزنی سه دانش‌آموز اهوازی صحت ندارد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز با اشاره به اقدام به خودزنی یکی از دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در ناحیه ۳ اهواز، گفت: به خانواده دانش‌آموز در این خصوص اطلاع داده شده و خانواده دانش‌آموز قرار است به مشاور مراجعه کنند.

اسکندر آرامی درخصوص خبری که روز گذشته (۲۲ آبان) مبنی بر خودزنی سه دانش‌آموز در یکی از مدارس ناحیه ۳ اهواز منتشر شد، اظهار کرد: این موضوع به این شکل صحت ندارد. روز یک‌شنبه (۲۰ آبان) در مدرسه ابتدایی “نوردانش” اهواز، یک دانش‌آموز دختر پایه ششم ابتدایی که خراش‌هایی را در خانه روی دست خود ایجاد کرده بود، در مدرسه این خراش‌ها را به دیگر دانش‌آموزان نشان داد.

وی افزود: دانش‌آموزان نیز مدیر را از این مساله مطلع کردند. مدیر نیز با خانواده دانش‌آموز تماس گرفت و از آن‌ها خواست به مدرسه بیایند. از این دانش‌آموز تعهد گرفته شده است و قرار شد که خانواده او حتما به مرکز مشاوره مراجعه کنند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز درباره شایعه اخراج این دانش‌آموز، گفت: به خاطر چنین مساله‌ای دانش‌آموزی اخراج نمی‌شود و این موضوع صحت ندارد. این دانش‌آموز در حال حاضر در کلاس درس است.

به گزارش ایسنا، روز گذشته خبری مبنی بر خودزنی سه دانش‌آموز اهوازی در حیاط مدرسه در فضای مجازی منتشر شده بود و گفته شده بود که این دانش‌آموزان با شیشه اقدام به خودزنی کرده‌اند.