روزان | اخبار ایران و جهان > سیاست > ایران > عاقبت پشت کردن به ملت بهتر از این نمی‌شود
سایز نوشته:
رنگ نوشته:
گروه سیاسی: یک فعال سیاسی به سخنان روحانی در انتقاد از مواضع کاندیداهای ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
 صادق زیباکلام در یادداشتی خطاب به روحانی نوشت:
جناب آقای روحانی‌ بزرگوار،
عصبانی شدنتان از رفتارِ غیرمنصفانه و عوامفریبانه برخی از نامزدهای انتخاباتی را درک میکنم. اتفاقاً مردم هم نیک می‌دانند که مسئولیت این آقایان در باتلاقی که امروز کشور در آن فرو رفته، اگر بیشتر از جنابعالی نباشند یقینا کمتر هم نیست. و اِی بسا این رفتار فرصت طلبانه، شانه خالی کردن از زیرِ بارِ مسئولیت مصیبت‌هایی که در این ۴۲ سال بر سر کشور آورده‌اند و ریختن بارِ همه تقصیرات بر گردن شما و بی‌اطلاع دانستن مردم باعث ریزش رای شان هم بشود.که با مردم اینگونه برخورد می‌کنند و آنان را اینقدر نا آگاه تصور می‌کنند.
اما جناب روحانی بزرگوار، ‏چقدر در این چهار سال بشما التماس کردم که چرا با مردم حرف نمی زنید و چرا واقعیت‌ها را با مردم در میان نمی‌گذارید؟ چقدر خدمتتان معروض داشتم که اگر گامی در جهت تغییر نمی‌شود برداشت، این را دست کم با آن ۲۴میلیون در میان بگذارید.آن ۲۴ میلیون با کلی امید و آرزو و انتظار بهبود شرایط کشور و زندگی شان بپای “صندوق رای شیکسته پیکسته وزارت کشور” رفته بودند.
اما جنابعالی بجز سکوت، و سکوت، و باز هم سکوت و تائید سیاست‌هایی که کشور را امروز در این باتلاق گرفتار کرده، کار دیگری نکردید.آن ۲۴ میلیون رای را بامید قدرانی نظام به ثمن بخس فروختید.و حالا امروز بجای آن قدردانی که انتظارش را داشتید، نامزدهای نظام خود را در هیبت فرشته نجات و ناجی ملت درآورده و ردای اهریمن و عامل همه تباهی ها را بتن جنابعالی کرده‌اند.
دلم نمی‌آید به افتاده لگد بزنم، اما سرنوشت پشت کردن به ملت بهتر از این نمی‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.