روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان: زمینه مشارکت همگانی در انتخابات را فراهم کنیم/رای دادن یک حق و تکلیف است
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: رای دادن یک حق و تکلیف است و مردم باید به این باور برسند که برای تغییر سرنوشت کشور در انتخابات شرکت کنند.

«سردار حسن شاهوارپور» امروز (دوشنبه ۱۸ خرداد) در همایش روشنگری بسیج اقشار و متخصصین سپاه خوزستان، با بیان اینکه برای رفع مشکلات کشور باید در صحنه انتخابات شرکت کرده و زمینه را برای مشارکت همگانی فراهم کنیم؛ با اشاره به اهمیت انتخابات و حضور حداکثری مردم در این رویداد ملی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب و امام ما انتخابات را یک حق و تکلیف می‌دانند از این رو ما نیز باید به این تکلیف عمل کنیم.

سردار شاهوارپور  به مشکلات مردم در زمینه اقتصادی و معیشتی اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی در زمینه ایدئولوژی بسیار پاک و شفاف است و در دنیا رقیب ندارد ولی آنچه که باید به آن توجه شود تغییر در روند کارگزاری کشور است.

وی با بیان اینکه باید عده‌ای تازه نفس، با انگیزه و با روحیه جهادی پای کار بیایند و به بهبود وضع موجود کمک کنند ادامه داد: رای دادن هم حق است و هم تکلیف و لذا اگر می‌خواهیم وضعیت موجود را تغییر دهیم باید پای صندوق‌های اخذ رای بیاییم و مردم به این باور برسند که برای تغییر سرنوشت خود و آینده کشور در انتخابات شرکت کنند.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستانبا اشاره به اینکه امروز اگر بناست نیروهای مسلح امنیت را همچنان پایدار نگه دارند و جبهه مقاومت به مقابله با دشمن بپردازد نیازمند رای ما هستند تصریح کرد: باید این پشتوانه را ایجاد کنیم تا رزمندگان و مدافعان ما دلگرم شوند.

وی اضافه کرد: امت ما در سوریه، عراق، لبنان، افغانستان و … چشم‌شان به حرکت ملت ایران است و ما نباید این پشتوانه را از دست دهیم چرا که مشروعیت نظام زیر سؤال می‌رود و گروه‌های معاند و دشمنان، امیدوار و خوشحال می‌شوند از این رو باید با این رای با دشمن بجنگیم و آنها را ناامید کنیم.

سردار شاهوارپور تاکید کرد: اگر بناست قدمی برای رفع مشکلات کشور برداشته شود باید در صحنه انتخابات شرکت کرده و دیگران نیز تشویق کنیم که در این رویداد مهم و حیاتی حضور حداکثری داشته باشند.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه باید فردی را انتخاب کنیم که مؤمن و مدیر باشد و نگاهش به درون و ظرفیت‌های داخلی بوده و عدالت‌محور باشد یادآور شد: باید زمینه را برای مشارکت همگانی فراهم کنیم؛ اگر بلندگوهای دشمن فریاد می‌زند که رای ندهید، ما نیز فریاد می‌زنیم که در انتخابات شرکت کنید.

این مقام مسئول ادامه داد: امید است روز ۲۸ خرداد ملت شریف ایران به ویژه مردم ولایتمدار خوزستان، با حضور خود پای صندوق‌های رای بار دیگر ضمن تجدید بیعت با این نظام اسلامی، توطئه‌های دشمن نیز خنثی کنند.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان در پایان افزود: حضور اقوام مختلف خوزستان در روز انتخابات بار دیگر مهر تاییدی براتحاد و همبستگی مردم این ستان است و هر چه میزان مشارکت مردم بیشتر باشد عزت و اقتدار ایران نیز در جهان و منطقه بیشتر خواهد شد.

ملت ایران مانند گذشته جهان را شگفت‌زده خواهد کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه خوزستان نیز در این آیین گفت: بسیجیان خوزستان در این گردهمایی حضور یافتند تا بار دیگر حضور پرشور خود را در انتخابات را اعلام و دین خود را به انقلاب اسلامی و نظام ادا کنند.

به گزارش روزان به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا رستگارپناه افزود: دشمن اکنون با تمام توان خود به میدان آمده و شمشیر را از رو بسته است تا حضور حداقلی مردم را در انتخابات رقم بزند و همچنان بر فشارها و تحریم‌های خود بیفزاید.

وی ادامه داد: بی شک ملت ایران مانند گذشته جهان را شگفت‌زده خواهد کرد و با حضور خود در انتخابات، آب سردی بر آتش دشمن خواهد ریخت.

نماینده ولی فقیه در سپاه خوزستان افزود: امید است روز به روز حرکت به سمت شکل گیری جامعه اسلامی و تمدن اسلامی ادامه داشته باشد و روز به روز شاهد تضعیف دشمنان و ایجاد یاس و ناامیدی در دل آنها باشیم.

همایش روشنگری بسیج اقشار و متخصصان سپاه خوزستان با حضور جمعی از اقوام خوزستانی، خانواده شهدا و ایثارگران، بسیجیان و متخصصان سپاه ولیعصر(عج) استان در سرسرای امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه در اهواز برگزار شد.

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.