روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > همکاری صدا و سیمای مرکز آبادان با شرکت توزیع برق خوزستان در راستای فرهنگسازی مدیریت مصرف
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، با همراهی مدیر اداره برق آبادان با ناصر بهرام؛ مدیرکل صداوسیمای مرکز آبادان به جهت هماهنگی در راستای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق جهت عبور از پیک تابستان ۱۴۰۰ دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روزان به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، دکتر علی سلیمانی در این دیدار که با هدف هم افزایی ارتباط بین رسانه ملی و شرکت توزیع نیروی برق انجام گرفت، به فرهنگ سازی مدیریت مصرف در جهت کنترل پیک بار تاکید کرد.

سلیمانی به استخراج رمز ارزهای دیجیتال غیر مجاز و افزایش مصرف برق با توجه به آغاز زودهنگام گرمای هوا اشاره کرد و گفت: مدیریت مصرف بهینه برق، اصلی ترین راهکار برای گذر از تابستان ١۴٠٠ بدون خاموشی است.

وی گفت: خاموشی برق مشترکین خانگی، خط قرمزمجموعه خدوم صنعت برق خوزستان است لذا مدیریت مصرف خصوصاً در بخش‌های خانگی، مصارف کشاورزی و صنعتی و ادارت دولتی، بسیار مهم و ضروری است.

ناصر بهرام؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز آبادان نیز در این نشست، فرهنگ سازی مدیریت مصرف را لازمه تحقق تداوم و بقای انرژی دانست و گفت: صدا و سیمای مرکز آبادان آماده همکاری با روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان جهت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مدیریت مصرف برق و تولید محتوا در این زمینه است.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.