روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > استاندار: قیمت مصالح در خوزستان کنترل نشود، مسئولان خودشان بروند
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

استاندار خوزستان با اشاره به افزایش قیمت مصالح ساختمانی گفت: در صورت عدم کنترل قیمت‌ها تا شنبه، معاون اقتصادی استانداری خوزستان، اداره‌کل تعزیرات و سازمان صمت خوزستان باید پاسخگو باشند؛ اگر این مسئولان تا شنبه این کار را انجام ندهند، خودشان بروند.

قاسم سلیمانی‌دشتکی در جلسه شورای مسکن خوزستان که امروز (۱۵ اردیبهشت‌ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با انتقاد شدید از وضعیت قیمت مصالح ساختمانی در استان به ویژه سیمان اظهار کرد: تاکنون شش جلسه تنطیم بازار برای کنترل قیمت مصالح در خوزستان برگزار کرده‌ام و هفته گذشته در این خصوص اتمام حجت کردم؛ اگر قیمت مصالح واقعی نشود، با عوامل افزایش قیمت برخورد می‌کنم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: اداره‌کل بازرسی استانداری خوزستان روز شنبه هفته آینده قیمت مصالح به ویژه سیمان را در بازار استان خوزستان ارزیابی می‌کند و در صورتی که مطابق قیمت معمول نباشد، برخورد خواهم کرد.

استاندار خوزستان بیان کرد: قبل از عید، قیمت یک کیسه سیمان از درب کارخانه ۱۹ هزار تومان بود که اکنون طبق آنالیز معاون صمت با افزایش قیمت حمل و نقل، قیمت تمام‌شده آن باید ۳۶ هزار تومان باشد در حالی که قیمت یک کیسه سیمان در خوزستان تا ۶۰ هزار تومان نیز بالا رفته است.

سلیمانی‌دشتکی ادامه داد: قیمت شن و ماسه نیز ناگهان به صورت سرسام‌آوری بالا رفت. دلیل این افزایش قیمت چیست؟

وی تصریح کرد: در صورت عدم کنترل قیمت‌ها تا شنبه، معاون اقتصادی استانداری خوزستان، اداره‌کل تعزیرات و سازمان صمت خوزستان باید پاسخگو باشند؛ اگر این مسئولان تا شنبه این کار را انجام ندهند، خودشان بروند.

استاندار خوزستان گفت: باید با گران‌فروشی برخورد شود تا بیشتر از این مردم را آزار ندهند و پروژه‌ها متوقف نشوند.

انتهای پیام

 

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.