روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از پروژه های در دست اقدام باغملک بازدید کرد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با حضور در شهر میداوود باغملک از شبکه و پروژه های در دست اقدام این شهرستان بازدید و مشکلات را‌ مورد بررسی قرار داد.

دکتر علی خدری؛ در جلسه ای در محل بخشداری شهر میداوود که با حضور عبدالله ایزدپناه، نماینده شهرستانهای ایذه و باغملک به منظورآسیب شناسی، بررسی مشکلات و ارائه راهکارها در حوزه میداوود برگزار شد، اظهار کرد: با افتتاح فاز دوم پست ۴۰۰ کیلو ولت برق باغملک که تاثیر شگرفی در بهبود برق کل منطقه تا دور دستها داشته، ایستگاه ۱۳۲ کیلوولت و پست ۳۰‌ مگاولت آمپری میداوود که به همت برق منطقه ای در حال احداث و تکمیل است، نقطه عطفی در بخش میداوود و شهرستان خواهد بود و ظرفیت فوق توزیع در میداوود به ۲/۵ برابر افزایش خواهد یافت.

خدری با بیان اینکه چند پروژه مختص حوزه میداوود در دست اقدام داریم، گفت: این پروژه ها شامل احداث ۳ فیدر و خط جدید جهت بارگیری از ایستگاه جدید میداوود و احداث شبکه قدرت مانور و رینگ خط محمد آباد به سرحانی( با ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی) و توسعه شبکه است.

وی ضمن تقدیر از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به جهت پیگیری مجدانه مشکلات شهرستان، از مشترکان بخش کشاورزی خواست در همکاری کاهش ۴ ساعت مصرف برق و برخورداری از پاداش ۲۰ ساعت برق رایگان مشارکت داشته باشند .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در پایان این جلسه، و پس از بازدید میدانی از پروژه های در دست اقدام،درمناطق صیدون، هپرو و نقاط مرکزی شهرودیدار چهره به چهره با بعضی از مشترکین تاکید کرد: با توجه به برودت هوا در روزهای آتی شاهد افزایش مصرف انرژی در کشور خواهیم بود که اگر مصرف انرژی مدیریت نشود، با پیک بار زمستانه مواجه خواهیم شد. لذا مصرف برق را مدیریت کنیم.

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.