تصاویری از المپیک
روزان نیوز-با گذشت هفت روز از رقابت ورزشکاران مختلف در المپیک امریکا همچنان در صدر جدول قرار دارد و ایران با اولین طلا وارد جدول توزیع مدال ها شد.
۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۲۰:۱۳
خواستگاری روی سکوی المپیک
روزان نیوز-شیرجه روی چینی پس از نایب قهرمانی هموطن خود در این رشته در محل مسابقات از وی خواستگاری کرد. در رقابت های شیرجه المپیک ریو "هه ژی" ورزشکار چینی که در لندن توانسته بود به مدال طلا برسد، اینبار مغلوب ورزشکار دیگری از کشور چین شد تا به مدال نقره بسنده کند.
۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۲۰:۰۶
حضور آیتالله هاشمی در اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کشور
یکی از حاشیه‌های جالب و قابل توجه حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سی‌وسومین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کشور، ابراز احساسات پرشور و استقبال کم‌نظیر حاضرین در جلسه به هنگام ورود ایشان به سالن اجلاس بود.
۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۹:۲۹
مسابقات المپیک ریو
۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۱۲:۰۲
مراسم افتتاحیه المپیک ریو
روزان نیوز- مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره بازی های المپیک از ساعت 20 به وقت ریو و ساعت 3:30 دقیقه بامداد به وقت ایران آغاز شد. این مراسم در ورزشگاه 85 هزارنفری ماراکانا در شهر ریو برگزار می‌شود. بیش از 10 هزار ورزشکار از 206 کشور جهان در این بازی‌ها حاضر هستند و در طول برگزاری این رویداد بزرگ به رقابت با حریفان می‌پردازند. مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها با شمارش معکوس تماشاگران و نمایش گروه هنری آغاز شد. سرود ملی کشور برزیل نیز به صورت زنده در ورزشگاه اجرا شد و پرچم این کشور به اهتزاز در آمد.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۲:۰۴
حرکات عجیب ترامپ
۱۳۹۵/۵/۱ - ۱۹:۳۳
کودتا در ترکیه
۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۵:۲۰