جنجال در بازی ایران و قطر
روزان نیوز- پس از به ثمر رسیدن گل برتری ایران مقابل قطر، بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند.
۱۳۹۵/۶/۱۲ - ۱۹:۳۷
حادثه انفجار در اهواز
روزان نیوز-براساس آخرین گزارش از سازمان امداد و نجات تاکنون در حادثه انفجار گاز در خیابان سعادت۴ در کوی بهارستان اهواز متاسفانه ۶نفر از ساکنان دو واحد مسکونی فوت شده‌اند.
۱۳۹۵/۶/۳ - ۲۰:۰۰
خانه تیمی تروریستها در کرمانشاه
روزان نیوز-در ۲ درگیری مسلحانه با تروریست‌های تکفیری در شمال‌غرب استان کرمانشاه و شهر کرمانشاه ۲ تیم تروریستی منهدم و ۳ تروریست دستگیر شدند. سه نفر از این افراد نیز در درگیری با نیروی های انتظامی به هلاکت رسیدند. تصاویر خانه تیمی تروریست ها در یکی از محلات شهر کرمانشاه را نشان می دهد.
۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۱۲:۳۷
نخستین مدال المپیک تاریخ ورزش بانوان ایران
روزان نیوز-«کیمیا علیزاده» تکواندوکار وزن منهای 57 کیلوگرم بانوان ایران بامداد جمعه در رقابت های تکواندو بازی های المپیک 2016 ریو به مدال برنز رسید. این مدال او را به نخستین زن تاریخ ورزش ایران تبدیل کرد که موفق به کسب مدال در المپیک شده است.
۱۳۹۵/۵/۲۹ - ۱۹:۴۷
تصاویری از المپیک
روزان نیوز-با گذشت هفت روز از رقابت ورزشکاران مختلف در المپیک امریکا همچنان در صدر جدول قرار دارد و ایران با اولین طلا وارد جدول توزیع مدال ها شد.
۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۲۰:۱۳
خواستگاری روی سکوی المپیک
روزان نیوز-شیرجه روی چینی پس از نایب قهرمانی هموطن خود در این رشته در محل مسابقات از وی خواستگاری کرد. در رقابت های شیرجه المپیک ریو "هه ژی" ورزشکار چینی که در لندن توانسته بود به مدال طلا برسد، اینبار مغلوب ورزشکار دیگری از کشور چین شد تا به مدال نقره بسنده کند.
۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۲۰:۰۶