آیین نوزوتی زرتشتیان تهران
روزان نیوز-آیین نوزوتی به گونه ای جشن فارغ التحصیلی موبدی است که پس از گذراندن مراحل آموزشی و پذیرفته شدن در آزمون های گوناگون به اصطلاح ( نوزوت ) می شود. عکس های مازیار اسدی عکاس ایسنا را از این آیین مشاهده می کنید.
۱۳۹۵/۲/۷ - ۰۰:۴۴
زوج سلطنتی انگلیس در بوتان
دوک بریتانیا و دوش کمبریج، دو عضو خاندان سلطنتی بریتانیا از بوتان دیدار کردند. دوک و دوشس کمبریج، پرنس ویلیام و کیت میدلتون در ادامه سفر خود پس از هند راهی بوتان شدند. ویلیام و کیت مورد استقبال پادشاه و ملکه جوان بوتان قرار گرفتند در حالی که ملکه بوتان هم به مانند دوشس کمبریج از خانواده سلطنتی نبوده است. زوج سلطنتی در نخستین سفر خود به این کشور در مراسم مختلف از جمله ورزش ملی پرتاب دارت شرکت کردند. کیت و ویلیام در مقابل جمعیتی که به استقبالشان آمده بود توانایی نشانه گیری خود را محک زدند در حالی که برای نخستین بار "خورو"ورزش سنتی بوتان را نیز امتحان کردند. عکس های "دیلی اکسپرس" در این رابطه را در زیر می بینید.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۲۰:۱۳
فرود پرواز ایرفرانس در تهران
نخستین پرواز ایرفرانس به ایران شامگاه یک شنبه بعد از توقف 8 ساله پروازها درفرودگاه بین المللی امام خمینی تهران به زمین نشست. پس از قطع پروازهای این شرکت در سال 2008 میلادی این نخستین بار است که هواپیمای ای 330 این شرکت هواپیمایی ایرفرانس وارد ایران شده است. وزیر راه فرانسه، مدیر عامل شرکت ایرفرانس و مدیر عامل شرکت بویینگ مسافران ویژه این پرواز هستند.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۹:۱۹
سیلاب در دزفول
۱۳۹۵/۱/۲۷ - ۱۹:۴۲
تشییع پیکر ثریا حکمت
۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۶:۲۹