ذوالقدر: قرار است موانع حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها برداشته شود/ ابتکار: هیچ خبری درباره حضور خانواده‌ها در استادیوم آزادی نیست

ذوالقدر: قرار است موانع حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها برداشته شود/ ابتکار: هیچ خبری درباره حضور خانواده‌ها در استادیوم آزادی نیست

27 تیر 1397 17:47

فاطمه ذوالقدر  درباره موافقت شورای تامین برای حضور خانواده‌ها در استادیوم گفت: وزرات ورزش و جوانان پیگیر این موضوع بودند و گفتند در حال رایزنی هستند و به تدریج و به مرور زمان مساله حل شود.

وی تاکید کرد: وزرات ورزش اعلام کرد برای رایزنی با مراجع مختلف، نیروی انتظامی، وزارت کشور و خود وزارت ورزش جلسات مختلفی برای تصویب این امر داشتند تا مشکلاتش را برطرف کنند.

نماینده مردم تهران در دهمین مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان معاونت زنان و خانواده ریاست‌جمهوری در این خصوص گفت: حتما خانم ابتکار طبق مستنداتی این مساله را گفته‌اند، من تاکنون خبر قطعی در این زمینه نشنیده‌ام .

وی تاکید کرد: قرار بود به تدریج موانع بر سر راه این مساله حل شود، ریاست جمهوری، وزارت کشور و وزرات ورزش نظر مثبتی در این زمینه دارند و معتقد هستند که با آماده شدن زیرساخت‌ها خانواده‌ها می‌توانند حضور پیدا کنند.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: برای بازی‌های والیبال و بسکتبال این کار را انجام داده‌ایم و مشکلی هم وجود نداشته است.
 

معصومه ابتکار درخصوص صحبت‌هایش در مورد صادر شدن مجوز شورای تامین برای حضور خانواده‌ها در استادیوم در توئیتر نوشت: پاسخ امروز من به خبرنگاران عزیز در مورد مجوز حضور خانواده‌ها در استادیوم آزادی، همان موضوع دیدن بازی‌های جام جهانی بوده و خبر جدیدی نیست. لطفا خبرهای اشتباه را اصلاح کنید. ممنون

 

shareاشتراک گذاری

نظرات شما