برنامه نشست ترامپ و پوتین در هلسینکی

برنامه نشست ترامپ و پوتین در هلسینکی

24 تیر 1397 18:7

رییس جمهور آمریکا و رییس جمهور روسیه فردا (دوشنبه) در هلسینکی، پایتخت فنلاند با یکدیگر ملاقات خواهند کرد. این نشست به میزبانی رییس جمهور فنلاند برگزار می‌شود.

دفتر ریاست جمهوری فنلاند اعلام کرد، ساولی نینیستو، رییس جمهور فنلاند، روز دوشنبه، به طور جداگانه ملاقات‌های دوجانبه با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه و دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا خواهد داشت.

رییس جمهور فنلاند و همسرش صبح روز دوشنبه در اقامتگاه رسمی خود (منتونییمی) پذیرای دونالد ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ خواهد بود. در طول زمان ملاقات دو رییس جمهور، یننی هاوکیو، همسر رییس جمهور فنلاند و ملانیا ترامپ به صرف صبحانه کاری می‌پردازند.

پس از استقبال رسمی نینیستو از ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ در کاخ ریاست جمهوری فنلاند، ملاقات دوجانبه روسای جمهور آمریکا و روسیه در ساعت 13:00 به وقت محلی فنلاند (14:30 به وقت تهران) در تالار گوتیک کاخ ریاست جمهوری فنلاند برگزار خواهد شد. این ملاقات دوجانبه با یک ناهار کاری در تالار آینه این کاخ ادامه پیدا خواهد کرد.

پیش از این ناهار کاری، وزیران خارجه آمریکا و روسیه نیز با یکدیگر ملاقات خواهند کرد. پس از ناهار کاری، دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین در یک کنفرانس خبری مشترک شرکت خواهند کرد.

پس از این کنفرانس خبری، ساولی نینیستو، رییس جمهور فنلاند و ولادیمیر پوتین در کاخ ریاست جمهوری ملاقات دوجانبه خواهند داشت.
تیمو سوینی، وزیر خارجه فنلاند نیز با مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا به طور جداگانه ملاقات خواهد کرد.

این نشست با کنفرانس خبری رییس جمهور فنلاند در کاخ ریاست جمهوری پایان خواهد یافت.


محل در نظر گرفته شده برای خبرنگاران

 


محل در نظر گرفته شده برای خبرنگاران

 

 

انتهای پیام

shareاشتراک گذاری

نظرات شما