کواکبیان: از دیشب تا سحر 600 پیامک در اخطار به لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم دریافت کردم/ به دلسوزی بعضی شک نکنم به اطلاعاتشان حتما شک می‌کنم

کواکبیان: از دیشب تا سحر 600 پیامک در اخطار به لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم دریافت کردم/ به دلسوزی بعضی شک نکنم به اطلاعاتشان حتما شک می‌کنم

20 خرداد 1397 11:45

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس گفت: از دیشب تا سحر بالغ بر 600 پیامک دریافت کردم که همگی در اخطار و مخالفت با لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم بوده است.

در جریان صحن علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی مصطفی کواکبیان در موافقت با لایحه الحاق به کنوانسیون مقابله تامین مالی تروریسم گفت: خدایا در این باقیمانده ماه مبارک رمضان به همه ما ذخیره معنوی و تقوای ستیز در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی عنایت فرما تا بتوانیم با این ذخیره خودمان را از لغزشگاه‌ها و سختی‌های مسیر عبور دهیم. از این رو همانطور که مطرح شد مجلس شورای اسلامی امروز در یک تصمیم‌گیری بسیار جدی قرار دارد. تصمیم‌گیری‌ که منافع ملت ایران در آن مطرح است. من بحث خودم را در سه قسمت خدمت شما عرضه می‌کنم.

وی افزود: در قسمت اول یک بحث کلی سیاسی دارم. عزیزان بالاخره شما در جلسه غیرعلنی حضور داشتید. دبیر شورای عالی امنیت ملی که از همه اشخاص ما حتما امنیتی‌تر و دلسوزتر است گفت تصویب این لایحه الحاق کنوانسیون تامین مالی تروریسم نوعی مقابله با آمریکاست. ایشان مطرح کردند نظر ما این است که این لایحه حتما تصویب شود و واقعا کسی دلسوزتر از شمخانی در این کشور برای امنیت ایران و منافع ملی آن نداریم اگر دارید بشمارید ببینید چند نفر وجود دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: من می‌خواهم عرض کنم یک ساعت و نیم مقام معظم رهبری در 14 خرداد سخنرانی کردند تمامی الفاظات ایشان را شما به یاد دارید یک کلمه هم در خصوص این چهار لایحه نفرمودند می‌توانستند به ما رهنمود دهند و شما شنیدید که این مساله را به دولت و مجلس واگذار کردند. لذا من اگر به دلسوزی بعضی شک نکنم به اطلاعاتشان حتما شک می‌کنم. از افطار دیشب تا سحر بالغ بر 600 پیامک دریافت کردم که همگی در اخطار و مخالفت با این لایحه بوده است.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما