آیریش‌تایمز: اسپانیا و پرتغال باید مراقب ایران باشند

آیریش‌تایمز: اسپانیا و پرتغال باید مراقب ایران باشند

12 خرداد 1397 3:22

رسانه‌ آیریش تایمز در گزارشی در مورد تیم ملی فوتبال ایران و احتمال صعود شاگردان کی‌روش به مرحله بعدی، مطلبی را منتشر کرد.

در فاصله‌ی کمتر  از دو هفته به آغاز جام جهانی 2018 روسیه، رسانه آیریش تایمز  به بررسی تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و نوشت:‌ ایران قدرت بزرگی در فوتبال آسیا است، ولی قرعه‌کشی جام جهانی با این تیم مهربان نبود و باعث شد تیم ملی ایران در گروه سختی قرار گیرد. نکته‌ی مثبت برای فوتبال ایران این است که آن‌ها برای اولین‌بار در تاریخ، دو حضور پیاپی در جام جهانی را تجربه می‌کنند، هرچند که اکنون باز هم بعید به نظر می‌رسد ایران بتواند سنت‌شکنی کند و از گروه خود به مرحله بعد راه یابد.

کارلوس کی‌روش که به‌واسطه حضور در منچستریونایتد نامی برای خود نامی دست‌وپا کرده، از سال 2011 عهده‌دار تیم ملی ایران شد و با دو صعود به جام جهانی توانست به مربی موفقی تبدیل شود. ستاره‌هایی همچون سردار آزمون و سامان قدوس اکنون در تیم ملی فوتبال ایران توپ می‌زنند.

تیم ملی فوتبال ایران فقط یک برد در تاریخ جام جهانی داشته و آن هم به پیروزی دو بر یک برابر آمریکا بازمی‌گردد. با این‌حال نباید تیم ملی ایران را در نظر نگرفت. تیمی جوان که رهبری مانند کارلوس کی‌روش دارد، می‌تواند برای هر تیمی حریفی سرسخت باشد و به همین خاطر قدرت‌های گروه دوم جام جهانی باید مراقب ایران باشند.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما