خوزستان مبدا ورود کالای قاچاق به کشور نیست

خوزستان مبدا ورود کالای قاچاق به کشور نیست

6 خرداد 1397 10:57

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: استان خوزستان علی رغم آنکه یک استان مرزی است اما محل گذر است و مبدا ورودی کالای قاچاق به درون کشور نیست.

رضا سعیدی با اشاره به بحث قاچاق کالا اظهار کرد: استان خوزستان علی رغم آنکه یک استان مرزی است اما محل گذر است و مبدا ورودی کالای قاچاق به درون کشور نیست.

وی افزود: مسئولان در استان خوزستان باید تلاش کنند تا استان خوزستانی که اکنون محل گذر کالاهای قاچاق است، به محلی برای ورود کالای قاچاق تبدیل نشود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان تصریح کرد: امیدواریم با برخوردهایی که در حال حاضر با متخلفان در استان خوزستان صورت می‌گیرد، شرایط به شکلی شود تا شاهد آن نباشیم که خوزستان به مبدا ورود کالای قاچاق تبدیل نشود و بتوانیم مانع گسترش این معضل شویم.

سعیدی عنوان کرد: آنچه را که ما بررسی می‌کنیم و شواهد نشان می‌دهد آن است که خوزستان مبدا ورود کالای قاچاق به درون کشور نیست اما شاید مسایلی وجود داشته باشد که ما از آن بی اطلاع هستیم.

وی ادامه داد: گاها محموله‌هایی را به ظن قاچاق متوقف می‌کنیم و پس از بررسی مدارک و مستندات نسبت به اینکه آن کالا قاچاق است یا خیر اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما