ستاره ایرانی بعد از آقای گلی در لیگ هلند چه گفت؟

ستاره ایرانی بعد از آقای گلی در لیگ هلند چه گفت؟

17 اردیبهشت 1397 10:42

علیرضا جهانبخش از کسب عنوان آقای گلی در لیگ هلند ابراز خوشحالی و عنوان کرد آماده چالش بزرگتری در دوران فوتبالش است.

فصل 18-2017 رقابت های لیگ هلند با برگزاری 9 دیدار به صورت همزمان به پایان رسید.

علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی در پایان این رقابت ها موفق شد در حالی عنوان آقای گلی در لیگ هلند را به دست بیاورد که پست تخصصی او مهاجم نبود و در اکثر بازی‌ها در پست هافبک کناری به بازی گرفته می‌شد.

جهانبخش در نهایت با ثبت 21 گل توانست به این مهم دست یابد و عنوان آقای گلی را به دست بیاورد تا در بهترین شرایط برای جام جهانی روسیه آماده شود و به استقبال این رقابت ها برود.

علیرضا جهانبخش بعد از ثبت عنوان آقای گلی در لیگ هلند گفت: من از همان هفته اول به شدت تلاش کردم تا بتوانم به تیمم کمک کنم. به ثمر رساندن گل و پاس گل حس خیلی خوبی د اشت و خوشحالم که در روز پایانی این رقابت ها توانستم عنوان آقای گلی را به دست بیاورم.

او درباره فصل بعد خود نیز گفت: من آماده چالش بزرگتری در فوتبال خودم هستم ولی هنوز هیچ صحبتی با مدیربرنامه هایم نداشتم. من بازیکن جاه طلبی هستم و دوست دارم اهداف بزرگ تری را دنبال کنم. اول از همه می خواستم تا فصل را با خوبی به پایان برسانم.

او بازیکن دوست داشتنی در آلکمار محسوب می شود. بعد از پایان بازی با زووله وقتی همه بازیکنان آلکمار به رختکن رفته بودند، او در زمین ماند و با هواداران عکس گرفت و به صحبت پرداخت. در همین رابطه بازیکن ایرانی گفت: من آدم احساساتی هستم و وقتی از هواداران حس خوبی بگیرم می توانم بهتر در زمین عمل می کنم. هواداران از همان ابتدا حمایت ویژه ای از من کردند که قدردان آنها هستم.

علیرضا جهانبخش اکنون تنها بازیکن آلکمار است که به اردوی تفریحی این تیم در پایان فصل نرفته است و می خواهد به خانواده خود در ایران سر بزند تا در ادامه خودش را به اعضای تیم ملی فوتبال ایران برای اردوی آمادگی قبل از جام جهانی معرفی کند.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما