بازدید رئیس شورای اسلامی شهر و معاون خدمات شهری از منطقه 6 شهرداری

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر و معاون خدمات شهری از منطقه 6 شهرداری

26 فروردین 1397 19:5

 
اهواز- فلسفی، رئیس شورای شهر و حجت‌الاسلام موسی‌پور، عضو شورا به همراه عالیپور، معاون خدمات شهری شهرداری اهواز و محمد عتاب اهوازی، مدیر شهرداری منطقه 6 و مدیران‌عامل سازمان‌های موتوری، پسماند و پارک‌های شهرداری اهواز از پروژه‌های در حال اجرا در منطقه 6 شهرداری بازدید کردند.
در این بازدید مسئولان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات حوزه‌های عمرانی، ترافیکی، شهرسازی، خدماتی و... منطقه قرار گرفتند و از نزدیک با مردم منطقه دیدار و گفتگو کردند.
عالیپور، معاون خدمات شهری شهردار اهواز در خصوص تصمیمات صورت‌گرفته در این بازدید گفت: طی بازدیدی که صورت گرفت، مقرر شد نخاله‌های ساختمانی واقع در کوی گلدشت، بلوار اصلی کوی سادات و بلوار تراکتورسازی جمع‌آوری شده و خاک‌برداری و پاک‌سازی توسط منطقه صورت گیرد.
معاون خدمات شهری ادامه داد: همچنین مقرر شد پس از اجرای عملیات پاکسازی، عملیات خاک‌ریزی خاک نباتی توسط سازمان خدمات موتوری در این منطقه صورت گیرد و جدول‌گذاری در ورودی خیابان ارغنون اصلی و کوی گلدشت اصلی انجام شود.
وی اظهار کرد: سازمان پارک‌ها موظف است عملیات کاشت نهال‌های مناسب را در این منطقه آغاز کند و تامین تانکر آبیاری فضای سبز نیز به‌عهده معاونت خدمات شهری است.
عالیپور همچنین از مدیر منطقه خواست ظرف مدت یک هفته نسبت به تعیین محل مناسب جهت احداث بازارچه و تعبیه مخزن در خیابان‌های ارغنون، گلدشت اصلی و خیابان اصلی سادات اقدام کند.
پروژه‌های ارتقای کیفیت آب آشامیدنی شهروندان اهوازی 
شکوفه پایدار- آیین آغاز عملیات اجرایی هفت پروژه اصلاح و بازسازی شبکه آبفای اهواز با حضور استاندار خوزستان‌، مهندس الباجی‌، دکتر یوسفی و دکتر ساری، نمایندگان مردم اهواز‌، کارون‌، حمیدیه و باوی‌، مهندس هاشمی‌زاده، معاون عمرانی استانداری خوزستان‌، شهاب رزمی، مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان، دکتر پیمان کاظمی‌نژاد، دستیار ویژه استاندار در امور عمرانی، محمدجعفر فلسفی، رئیس شورای شهر اهواز و محراب فلسفی‌زاده، شهردار منطقه یک اهواز برگزار شد. 
به گزارش آراس، غلامرضا شریعتی در حاشیه آغاز هفت پروژه اصلاح و بازسازی شبکه آبفا در اهواز در جمع خبرنگاران افزود: عملیات اصلاح و بازسازی شبکه آب و فاضلاب اهواز به طول 82 کیلومتر آغاز شد.
وی افزود: اعتبار مورد نیاز برای انجام این هفت پروژه 600 میلیارد ریال است که در مناطق مختلف کلان‌شهر اهواز اجرایی می‌شود.
استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه این پروژه‌ها در مدت 6 تا 9 ماه آینده باید به اتمام برسند، خاطرنشان کرد: پیش از این نیز از محل اعتبارات وزرات نفت اقداماتی برای اصلاح شبکه آب و فاضلاب مناطق کم‌برخوردار از جمله کوی مهدیس اهواز صورت گرفته بود.
فردوس کریمی، مدیرعامل شرکت آبفای اهواز در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی شبکه جمع‌آوری فاضلاب مرکز شهر اهواز در گفتگو با خبرنگاران گفت: اصلاح شبکه توزیع آب بخشی از منطقه سخیریه و یوسفی با 122 میلیارد ریال‌، اصلاح بخشی از شبکه توزیع آب منطقه حصیرآباد با 16 میلیارد ریال، اصلاح شبکه توزیع آب منطقه کوی علوی با اعتبار بیش از 119 میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی پروژه اصلاح شبکه توزیع بخشی از منطقه کمپلو با 101 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی شبکه جمع‌آوری مرکز شهر اهواز با 55 میلیارد ریال از پروژه‌هایی بود که اجرایی شد.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما