صدر اعظم نوری:   احزابی که شناسنامه دارند بعنوان عضو حقوقی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خواهند بود

صدر اعظم نوری: احزابی که شناسنامه دارند بعنوان عضو حقوقی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خواهند بود

28 اسفند 1396 11:50

عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: در دوره جدید همه احزابی که دارای مجوز بوده و شناسنامه دارند و مورد تایید ماده 10 احزاب هستند به عنوان عضو حقوقی شورای عالی خواهند بود و اشخاص حقیقی هم باید به اندازه یک دوم اعضای حقوقی باشند.

زهرا صدراعظم نوری در رابطه با تصمیمات و اخبار آخرین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، گفت: بر اساس آخرین جلسه‌ای که شورای عالی سیاست‌گذاری برگزار کرد و با توجه به اینکه در پایان انتخابات سال 96 باید از عملکرد شورای عالی و شوراهای استان‌ها ارزیابی صورت می‌گرفت، کمیته ارزیابی و پایش ایجاد شد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شورای شهر بیان کرد: در این کمیته، ارزیابی‌هایی برای برنامه‌های آینده شورای عالی طرح‌ریزی می‌شود تا نقاط قوت و ضعف برنامه‌های پیش رو مشخص شود.

این عضو شورای عالی سیاست‌گذاری ادامه داد:‌ در کمیته ارزیابی و پایش پرسشنامه‌ای تکمیل و تهیه شد تا همه اعضا و نمایندگان احزاب و افراد مختلفی که نظراتی داشتند، پاسخ بدهند و از این طریق استان‌ها هم نقطه‌نظرات‌شان را بیان کرده و پس از جمع‌آوری نقطه‌نظرات که حاوی نکات قوت و ضعف بود، قرار بر آن شد که در فرصت مناسب به موضوعات مطرح شده پرداخته شود و عضویت اشخاص و اعضای شورای عالی مورد بازنگری قرار بگیرند.

این عضو شورای شهر عنوان کرد: به این دلیل که اعضای شورای عالی مرکب از نمایندگان احزاب و اشخاص حقیقی هستند، در دوره جدید همه احزابی که دارای مجوز بوده و شناسنامه دارند و مورد تایید کمیسیون ماده 10 احزاب هستند به عنوان عضو حقوقی شورای عالی خواهند بود.

صدراعظم نوری خاطرنشان کرد: به اندازه یک دوم احزاب (اشخاص حقوقی)، اشخاص حقیقی عضو شورا خواهند بود که بر اساس شاخص‌ها و معیارهایی که دربردارنده و برگرفته از نظرات دیگران است، این افراد دعوت خواهند شد و در سال آینده مقدمات جلسات فراهم و جلسات شورای عالی مجددا برگزار خواهد شد./ایلنا

shareاشتراک گذاری

نظرات شما