آمادگی شعب بیمه پارسیان برای خدمت‌رسانی در ایام نوروز

22 اسفند 1396 18:58

شعب بیمه پارسیان در ایام تعطیلات نوروزی هم آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ براساس برنامه‌ریزی‌های به عمل‌آمده و در راستای تسریع و تسهیل در ارائه خدمات مورد نیاز به بیمه‌گذاران گرامی خاصه مسافران نوروزی که در ایام تعطیلات نوروز نیاز به خدمات بیمه‌ای در بخش صدور و خسارت اتومبیل و درمان پیدا می‌کنند، شعب بیمه پارسیان آماده خدمت‌رسانی به این عزیزان هستند. هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی دقیق از ساعت کار و آدرس شعب کشیک به پایگاه اینترنتی بیمه پارسیان به آدرس www.parsianinsurance.ir مراجعه کنند.
برپایی مراسم روز بزرگداشت شهدا در <بانک ملت/a> با حضور اعضای هیات مدیره
مراسم روز بزرگداشت شهدا با حضور مدیرعامل، رئیس هیات مدیره و اعضای شورای عالی ایثارگران
<بانک ملت/a> برگزار و از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این بانک تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی <بانک ملت/a>، دکتر محمد بیگدلی در این مراسم با اشاره به این نکته که 22 اسفندماه، روز بزرگداشت شهدا، روز بزرگی برای همه ملت ایران است، اظهار کرد: شهدا درس ایثار، شهادت و جانبازی را از قرآن و ائمه اطهار آموخته‌اند و روز بزرگداشت شهدا، روز گرامیداشت ایثار، جانبازی، دفاع از اسلام، انقلاب اسلامی، آزادی و حریت و روز تکریم گذشتن از جان در راه رضای خداوند متعال است. وی با اظهار امیدواری نسبت به اینکه خداوند همه ما را در مسیر اهداف و آرمان‌های شهدا قرار دهد، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن همه ملت ایران دارند. دکتر بیگدلی ادامه داد: جامعه‌ای که فرهنگ ایثار و شهادت را فرهنگ اصلی خود بداند و در مسیر اهداف و آرمان‌های شهدا حرکت کند و قدر خانواده‌های شهدا را بداند، به انحراف و انحطاط کشیده نخواهد شد و در مسیر تعالی قرار خواهد گرفت. به گفته وی، تا زمانی که در این مسیر قرار داریم به نظام، انقلاب و جامعه اسلامی، آسیبی نخواهد رسید. مدیرعامل <بانک ملت/a> تصریح کرد: جامعه ما باید همیشه یاد شهیدان را زنده نگه دارد و به آنان افتخار کند زیرا ما هرچه داریم از ایثارگری و خون پاک شهدا و استقامت و صبر خانواده معظم شهیدان است؛ به عبارت دیگر امنیت امروز، مرهون این ایثارگری‌هاست. مرتضی فراهانی، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و مدیر امور حراست <بانک ملت/a> نیز در این جلسه با بیان این نکته که تکریم مقام شامخ شهدا برای <بانک ملت/a> همیشه یک اصل بوده است، گفت: اسفندماه را ماه شهدا نام‌گذاری کرده اند زیرا 13 درصد شهدا در این ماه به مقام شامخ شهادت نایل آمده‌اند.
نقش
بانک شهر در ارتقای سطح کیفی خدمات‌رسانی
شهردار تبریز با اشاره به تعامل مناسب بانک شهر با مدیریت شهری کلان‌شهرها گفت: این بانک توانسته تاثیرگذاری خود را در اجرای پروژه‌های عمرانی، اجتماعی و فرهنگی در همه شهرها اثبات کند. به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، ایرج شهین‌باهر با بیان این مطلب افزود: به اذعان کارشناسان و شهروندان، این بانک در سال‌های اخیر که رکود اقتصادی بزرگی بر کلان شهرها حاکم بود، توانست نقش حمایتی خود از شهرداری‌ها را به خوبی ایفا کند. وی تصریح کرد: در حالی که بسیاری از بانک‌ها توجهی به حوزه مدیریت شهری و کمک به شهرداری‌های کلان‌شهرها  نداشتند، اما بانک شهر توانسته مشکلات شهرها را  شناسایی و به‌خوبی رفع کند.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما