تهدید داور توسط مالک مسلح باشگاه پائوک در دیدار برابر المپیاکوس

تهدید داور توسط مالک مسلح باشگاه پائوک در دیدار برابر المپیاکوس

21 اسفند 1396 9:1

داور دیدار پائوک و المپیاکوس با تهدید مالک مسلح باشگاه تیم میزبان روبه رو شد.

به نقل از آس، جهان فوتبال شاهد اتفاقات عجیبی در این هفته بود. پس از حوادث لندن و لیل که بازیکنان وستهام و تیم فرانسوی توسط هوادارانشان در زمین بازی تهدید شدند، اتفاق غیرمنتظره دیگری یک‌شنبه شب در سوپر لیگ یونان رخ داد.

دیدار پائوک و آِاک آتن از هفته بیست و پنجم سوپرلیگ یونان در دقیقه 90 متوقف شد. دو تیم مدعی قهرمانی در حالی برابر هم قرار گرفتند که ‌پیش از این دیدار بین تماشاگران میزبان و پلیس درگیری‌هایی به وجود آمده بود اما این درگیری جزئی بود. در جریان بازی هم تنش‌هایی وجود داشت.

با این حال در لحظات پایانی بازی اتفاق عجیبی رخ داد. وارلا، بازیکن پائوک با ضربه سر برای تیمش در دقیقه 90 گلزنی کرد و میزبان یک بر صفر پیش افتاد اما داور این گل را قبول نکرد و اعلام کرد در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است. سپس بازی متوقف شد. بازیکنان پائوک دور داور جمع شدند و بازیکنان آاِک به رختکن رفتند.

در این شرایط مالک باشگاه پائوک، ایوان ساویدیس وارد زمین شد و از تیمش خواست به نشانه اعتراض زمین بازی را ترک کنند. در تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی می‌توان دید ساویدیس اسلحه همراه دارد.

مانولو خیمنس، مربی آاِک در مورد این اتفاق گفت‌: ابتدا تصور نمی‌کردیم که رییس باشگاه اسلحه همراه داشته باشد اما سپس متوجه این قضیه شدیم.

مالک باشگاه پائوک در حالی به سمت داور رفت که یک اسلحه به همراه داشت. او داور را تهدید کرد و گفت: تو مُردی.

 در این شرایط بازی توسط داور لغو شد و باید دید در دقایق باقی‌ مانده این دیدار چه اتفاقی خواهد افتاد.

مسعود شجاعی بازیکن ایرانی المپیاکوس در این دیدار حضور داشت و از دقیقه 82 به میدان رفته بود.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما