چرا مردم از آیفون 10 استقبال چندان زیادی نکردند؟

چرا مردم از آیفون 10 استقبال چندان زیادی نکردند؟

16 اسفند 1396 10:59

به تازگی یک موسسه تحقیقاتی بوسیله یک نظرسنجی، از دلایل عدم استقبال مردم جهان از جدیدترین گوشی پرچمدار اپل یعنی آیفون 10 (ایکس) پرده برداری کرده است.

 به نقل از وب سایت Phonearena، چند ماه پیش که تیم کوک در مراسم و رویدادی اختصاصی از جدیدترین گوشی هوشمند و پرچمدار خود یعنی آیفون 10 (ایکس) رونمایی کرد، این محصول را سورپرایز شگفت انگیز اپل معرفی کرد و انتظار داشت که آیفون 10 فروش بسیار بالایی را تجربه کند. اما بر خلاف برآورد های صورت گرفته، این اتفاق نیفتاد و میزان فروش خیره کننده و غیر منتظره ای برای این غول تکنولوژی آمریکایی ثبت نشد.

حالا یک موسسه تحقیقاتی بوسیله یک نظرسنجی با تعداد زیادی از کاربران آمریکایی و سایر کشورهای جهان که همواره از طرفداران محصولات اپل به شمار می رفتند گفت‌وگو کرده است و حالا نتایج آن را به صورت گزارشی نهایی اعلام کرده است.

در این نظرسنجی، 38 درصد از کاربران، قیمت بسیار بالای این گوشی پرچمدار را علت اصلی خریداری نکردن آن اعلام کردند. چرا که قیمت مدل 64 گیگابایتی آن از 999 دلار و مدل 256 گیگابایتی آن نیز از 1040 دلار آغاز می شود. این در حالیست که 8 درصد از مردم، از کوچک بودن صفحه نمایش گوشی و ابعاد آن خوششان نیامده است. 44 درصد از کاربران هم گفته اند که گوشی‌های قبلی شان خوب است و همچنان عملکرد بسیار بالا و مناسبی دارد و نیازی ندارند که گوشی خود را تعویض کنند و آیفون 10 گران قیمت را بخرند. 17 درصد کاربران نیز گفته‌اند نمی‌خواهند و نیازی ندارند که یک گوشی پرچمدار با قابلیت های فوق العاده زیادی بخرند.

بنابراین به نظر می رسد که تعداد زیادی از کاربران جهان از قیمت بالای آیفون 10 (ایکس) ناراضی بوده و به همین علت هم استقبال بالایی از این محصول زیبا و شگفت انگیز نشد.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما