فاطمه ذوالقدر: مصدق زحمات بسیاری برای ملی شدن صنعت

فاطمه ذوالقدر: مصدق زحمات بسیاری برای ملی شدن صنعت "نفت" کشید/ چرا باز هم «کارگر» باید هزینه بدهد؟

14 اسفند 1396 9:48 chat_bubble_outline1 نظر

نایب رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی ضمن استقبال از نام‌گذاری یک خیابان به‌نام دکتر مصدق، نسبت به انتخاب خیابان کارگر برای این تعییر نام انتقاد کرد.

 سیده فاطمه ذوالقدر در واکنش به تصمیم اخیر شورای شهر تهران به تغییر نام خیابان «کارگر شمالی» به «مصدق» در یادداشتی که به این منظور تهیه و در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار داد، نوشت: «بازهم کارگر باید هزینه بدهد»

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی در متن یادداشت خود نوشته است: ضمن احترام به تصمیم شورای شهر برای انتخاب نام دکتر محمد مصدق برای یکی از خیابان‌های پایتخت که ایشان زحمات زیادی برای ملی شدن صنعت نفت کشیدند و رجال سیاسی و مشهور کشورمان ایران است، از این‌که در اخبار شنیدم قرعه فال این تغییر را به‌نام خیابان «کارگر» زده‌اند، از شورای محترم شهر و شهردار محترم می‌خواهم در موضوع تغییر نام خیابان «کارگر» تجدیدنظر کنند.

ذوالقدر در پایان تاکید کرد: سوْال این است که در این تغییر نام چرا باید کارگر هزینه دهد؟ آیا دیواری کوتاه‌تر از دیوار کارگر نبود!؟

shareاشتراک گذاری

نظرات شما  • مهرداد
     
    0
    0
   براي جبران خدمات و زحمات مرحوم مصدق در امر ملي نمودن صنعت نفت و تجليل ايشان ، نصب يك سرديس در ورودي وازرت نفت و يا قسمت مشاهير بوستان آب و آتش كافي است . نامگذاري خياباني به نام مصدق با عنايت به سوابق سوء سياسي اين شازده قجري ، مناسب نيست .
   7 ماه قبل