واکنش ابتکار به اتهام‌زنی رسانه‌های اصولگرا/ از تعداد بازداشتی‌های معترضان به حجاب اطلاعی ندارم

واکنش ابتکار به اتهام‌زنی رسانه‌های اصولگرا/ از تعداد بازداشتی‌های معترضان به حجاب اطلاعی ندارم

13 اسفند 1396 10:52 chat_bubble_outline1 نظر

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: از تعداد بازداشتی‌های معترضان به حجاب اطلاعی ندارم اما می‌دانم پس از حوادث دی ماه، تلاش دولت بر این مدار بوده است که تعداد بازداشتی‌ها کاهش یابد و بازداشت‌ها نیز موقت باشند و افراد خیلی سریع آزاد شوند.

معصومه ابتکار با اشاره به اتهامات وارد شده به وی از سوی رسانه‌های اصولگرا درباره پرونده فعالام محیط‌زیست گفت: متاسفانه اتهام‌زنی و تخریب در فضای رسانه‌ای بسیار شده و این موضوع، جای تاسف بسیاری دارد.

وی با بیان اینکه حتما این موضوع را مورد پیگیرد حقوقی و قضایی قرار می‌دهد، اظهار داشت: اتهام‌زنی‌ها و تخریب‌هایی که از سوی برخی از رسانه‌ها صورت می‌گیرد نشاندهنده اضمحلال اخلاقی است که جای تاسف بسیاری دارد. البته تاسف بیشتر ناشی از این است که این امر توسط کسانی صورت می‌گیرد که مدعی دینداری و اخلاق‌مداری هستند.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده ادامه داد: متاسفانه آنها چیزهایی را مطرح می‌کنند که اثبات نشده و واقعیت هم ندارد. مورد اخیر مطرح شده نیز یکی از صدها اتهام غیرواقعی و تخریبی است که علیه اعضای دولت تاکنون مطرح شده است. من امیدوارم این مسائل روشن شود و همه به چارچوب قانون و اخلاقیات بازگردیم.

ابتکار در پاسخ به این سوال که آیا از تعداد بازداشتی‌ها و وضعیت دختران معترض به حجاب اطلاعی دارید؟ تصریح کرد: از تعداد بازداشتی‌ها اطلاعی ندارم اما می‌دانم پس از حوادث دی ماه، تلاش دولت بر این مدار بوده است که تعداد بازداشتی‌ها کاهش یابد و بازداشت‌ها نیز موقت باشند و افراد خیلی سریع آزاد شوند. /ایلنا

shareاشتراک گذاری

نظرات شما  • مهرداد
     
    0
    0
   ريچارد نيكسون در دكترين خود كه به " دكترين نيكسون " معروف است ، مي گويد : براي توقف پيشرفت در كشورهاي در حال توسعه بايد به شكلي هوشمندانه و هدفمند ، آن كشورها را درگير دو موضوع كرد ؛ اول : دموكراسي . دوم : محيط زيست . با توجه به اهميت غير قابل انكار نقش محيط زيست در توسعه جامعه و همچنين مستمسك قرار دادن اين امر توسط استعمار گران جهت متوقف نمودن رشد و توسعه كشور ، واقعا جاي تاسف است كه سكانداري اين سازمان بسيار حساس به دستان بي كفايت خانم ابتكار سپرده شد . نظام اسلامي ، تا چه زماني بايد تاوان فاميل بازي و سهم خواهي هاي مشتي كوته نظر را بدهد؟ آيا وقت آن نرسيده كه اين بانوي مكرمه دانشجوي خط امام ، به سهم هاي گرفته شده در طول اين سالها بسنده كرده و مجال فعاليت را به نيروهاي ارزشي تر و جوانتر و چابك تر بدهند ؟؟ !! .
   7 ماه قبل