نماینده مجلس: هر دولتی نباید خودش را عقل کل بداند/با گفت‌وگو بسیاری از سوء‌تفاهم‌ها برطرف خواهد شد

نماینده مجلس: هر دولتی نباید خودش را عقل کل بداند/با گفت‌وگو بسیاری از سوء‌تفاهم‌ها برطرف خواهد شد

12 اسفند 1396 9:33

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: تشکل‌ها باید با یکدیگر گفت‌وگو کنند و به هم نزدیک شوند. در واقع ما به دنبال انسجام اجتماعی هستیم تا بتوانیم با همدلی و انسجام کشور را اداره کنیم.

سلام امینی با اشاره به منشور گفت‌وگوی سیاسی که از سوی وزارت کشور به استانداران در جهت ارتباط بین دولت و تشکل‌های سیاسی و صنفی ابلاغ شده است، بیان کرد: در قانون اساسی ما جایگاه تشکل‌ها مشخص است و گفت‌وگو نیز جایگاه قانونی دارد. ما در کشور تشکل‌ها و احزاب سیاسی و انجمن‌های مختلفی داریم و وزارت کشور باید زمینه و بستر را برای گفت‌وگوی این تشکل‌ها و نزدیک شدن آنها به یکدیگر فراهم کند در واقع ما به دنبال انسجام اجتماعی هستیم تا بتوانیم با همدلی کشور را اداره کنیم. هر کسی هر تفکری دارد مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی در مجموع ما باید به انسجام ملی برسیم و در این راستا حرکت کنیم.

نماینده مردم ایلام در مجلس، با بیان اینکه « با گفت‌وگو به نتیجه خواهیم رسید و بسیاری از سوء تفاهم‌ها برطرف خواهد شد» اظهار داشت: گفت‌وگو چه در سطح فردی و چه در سطح انجمنی منجر به ایجاد تضارب آراء و حل شدن و روشن شدن خیلی از مسائل می‌شود.

وی در پایان بیان کرد: هر دولتی نباید خودش را عقل کل بداند و حتما باید از افکار تمام کشور استفاده کند، با این کار نقاط ضعف دولت مشخص می‌شود لذا می‌تواند آنها را برطرف سازد. هر دولتی در هر کجای دنیا با تک‌تازی موفق نخواهد شد.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما