مسافران پرواز تهران ـ مشهد ماهان امروز 3 بار این مسیر را طی کردند

مسافران پرواز تهران ـ مشهد ماهان امروز 3 بار این مسیر را طی کردند

6 اسفند 1396 13:21

زمانی که هواپیما آماده نشستن در فرودگاه مشهد بود به دلیل کاهش دید افقی خلبان (طبق اعلام خلبان) هواپیما نتوانست در فرودگاه فرود بیاید و مجدداً به تهران بازگشت.

هواپیمای پرواز تهران ـ مشهد ماهان پس از آنکه به فرودگاه مشهد نزدیک شد به علت کاهش دید افقی خلبان به تهران برگشت و مجدداً ساعتی پیش به مشهد پرواز کرد و دقایقی پیش در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد نشست.

یکی از مسافران این پرواز گفت: صبح امروز با هواپیمای ایرباس 300-600 ماهان ساعت 6:10 از فرودگاه مهرآباد به سمت فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد پرواز کردیم.

وی ادامه داد: زمانی که هواپیما آماده نشستن در فرودگاه مشهد بود به دلیل کاهش دید افقی خلبان (طبق اعلام خلبان) هواپیما نتوانست در فرودگاه فرود بیاید و مجدداً به تهران بازگشت.

این مسافر پرواز ماهان گفت: پس از آنکه هواپیما وارد فرودگاه مهرآباد شد طبق اعلام مهمانداران، مسافران از هواپیما پیاده نشدند، هواپیما سوخت‌گیری مجدد انجام داد و دوباره به سمت مشهد پرواز کردیم.

این مسافر افزود: این‌بار دید افقی مناسب بود و هواپیما در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد به زمین نشست و اکنون در حال خروج از فرودگاه هستیم.

وی افزود: این شرایط نامساعد جوی موجب شد تعدادی از مسافران نتوانند به کار روزمره خود در فرودگاه مشهد برسند.

منبع: فارس

shareاشتراک گذاری

نظرات شما