امروز بالگردها جست و جوی هوایی را آغاز خواهند کرد

امروز بالگردها جست و جوی هوایی را آغاز خواهند کرد

30 بهمن 1396 10:25

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: 15 تیم عملیاتی و 75 نفر از تیم کوهستان برای جست و جو از ساعت شش صبح وارد کوه شده اند، هم چنین امروز با توجه به وضعیت هوا امکان جست و جوی هوایی از طریق بالگرد نیز فراهم خواهد شد.

محسن مومنی اظهار کرد: در روز دوم از ساعت 6 صبح عملیات به طور جدی مجدد آغاز شده است. 15 تیم عملیاتی و 75 نفر از تیم کوهستان مجدد به کوه بازگشته اند و جست و جو را آغاز کرده اند.

وی افزود: 15 تیم تقسیم کار داشته اند و آنچه احتمالات بررسی شده را مجدد در حال جست و جو هستند. البته برای جست و جو هلال احمر تنها نیست و سایر دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی، بسیج، سپاه و ... در حال جست و جو هستند و امیدواریم که امروز هواپیما پیدا شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: یک فروند بالگرد در منطقه حضور دارد. یک فروند بالگرد دیگر در حال حضور یافتن در منطقه است. امروز با توجه به وضعیت هوا، بالگرد امکان پرواز دارد، اما به دلیل تعدد قلل، بالگردها نیز پرواز هوایی را در بخش هایی از منطقه می توانند انجام دهند.

مومنی تصریح کرد: در حال حاضر متخصصین سازمان هواپیمایی کشور نیز در منطقه حضور دارند و عملیات جست و جو کاملا بر اساس بررسی های نقشه‌ای و با توجه به نقاط GPS زنی انجام می شود و امیدواریم امروز جست و جو ها به نتیجه برسد.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما