بیشترین فراوانی گلف را در خوزستان داریم

نفیسه علی‌قاضی:

بیشترین فراوانی گلف را در خوزستان داریم

28 بهمن 1396 11:3

نایب رییس بانوان فدراسیون با بیان این که بیشترین فراوانی گلف را در خوزستان داریم، گفت: امیدوارم مسوولان هیات خوزستان نیز برای موفقیت بخش بانوان بیش از این تلاش کنند زیرا از این استان انتظارات زیادی می رود.


نفیسه علی‌قاضی اظهارکرد: خوزستان، مهد گلف ایران و همچنین پایگاه و خواستگاه این رشته است. بیشترین فراوانی گلف را در خوزستان داریم و زمینه فعالیت این رشته در استان فراهم است. امیدوارم که مسوولان هیات استان نیز برای موفقیت بخش بانوان نیز بیش از این تلاش کنند زیرا از این استان انتظارات زیادی می رود.

وی در ادامه درخصوص زمان برگزاری دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول گلف بانوان باشگاه های کشور نیز گفت: دور برگشت این مسابقات قرار بود از 16 تا 18 بهمن ماه با شرکت شش تیم از استان های اردبیل، لرستان، قم، خوزستان و تهران برگزار شود که به دلیل بارش سنگین برف و شرایط نامساعد زمین چمن گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران لغو شد و به احتمال بسیاردر اواخر فروردین سال 97 به انجام خواهد رسید.

نایب رییس بانوان فدراسیون افزود: بر اساس برنامه ریزی هایی که انجام شده، اسکان تیم هایی که از استان های مختلف در مسابقات حضور خواهند داشت، در محل هتل آکادمی المپیک است و مکاتباتی در این خصوص انجام شده است و منتظر پاسخ مسوولان این هتل هستیم تا با تاریخ پیشنهادی اسکان ورزشکاران موافقت کنند.

وی درباره مسابقات انتخابی تیم ملی گلف بانوان هم گفت: اعضای تیم ملی گلف بانوان از بین شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب می شوند که این مسابقات در تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد. این رقابت ها یکی از مهترین رویدادهای ورزشی در گلف به شمار می رود، چرا که بدنه اصلی تیم ملی بانوان ایران از طریق این رویداد شکل می گیرد. برگزاری مسابقات لیگ نیز به نوعی آمادگی جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور به حساب می آید تا بتوانیم در چنین رویدادهایی نفرات برتر را ارزیابی کنیم و در نهاین نیز تیم ملی منسجم و خوبی داشته باشیم.
 

shareاشتراک گذاری

نظرات شما