صدراعظم نوری: باید از زحمات شبانه‌روزی آتش‌نشانان تشکر کنیم

صدراعظم نوری: باید از زحمات شبانه‌روزی آتش‌نشانان تشکر کنیم

17 بهمن 1396 9:49

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حادثه آتش سوزی ساختمان متعلق به وزارت نیرو در خیابان ولیعصر (عج) و تلاش آتش نشانان در اطفای حریق آن، گفت: باید از زحمات شبانه‌روزی آتش‌نشانان و پرسنل این سازمان قدردانی و تشکر کنیم.

زهرا صدر اعظم نوری در چهل و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و در تذکر پیش از دستور خود، به حادثه آتش سوزی خیابان ولیعصر(عج) و ساختمان متعلق به وزارت نیرو اشاره کرد و افزود: از روز گذشته این ساختمان گرفتار حریق شده و هنوز نیز ادامه دارد. از دیروز آتش نشانان در این محل فعال هستند و تلاش می‌کنند که حریق را کنترل کنند. خوشبختانه تا کنون تلفات جانی در این حادثه نداشته‌ایم.

وی افزود: من تا ساعت 2 بامداد در محل حادثه بودم و تلاش‌های آتش نشانان را مشاهده کردم. لذا باید از پرسنل این سازمان و به ویژه مدیرعامل و فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی تشکر کنم.

وی خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: با توجه به اهمیت کار آتش نشانان و لزوم داشتن تجهیزات لازم، نیاز است که اعضای شورای شهر تهران در بودجه سال آینده شهرداری تهران موضوع سازمان آتش نشانی را مد نظر قرار دهند.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما