جنتی: اگر مسئولان اشرافی باشند، فقرا یا دق می‌کنند یا درخیابان راه می‌افتند

جنتی: اگر مسئولان اشرافی باشند، فقرا یا دق می‌کنند یا درخیابان راه می‌افتند

16 بهمن 1396 20:43

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: اگر مردم ببینند مسئولان ساده‌زیست هستند شرایط بد اقتصادی را تحمل می‌کنند وگرنه صدایشان درمی‌آید و ما باید به مردم طبق مقررات قانونی اجازه ابراز مسائل و مشکلاتشان را بدهیم.

آیت‌الله احمد جنتی عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی را خداوند به ما ارزانی داشت، اظهار کرد: این انقلاب در تاریخ بی‌نظیر است چراکه یک حرکت مردمی توانست حکومت شاهنشاهی چند صدساله را سرکوب کند و بعد از آن روی پای خود بایستد و بتواند در برابر توسعه‌های استکبار ایستادگی کند.

وی تاکید کرد: بعد از صدر اسلام این انقلاب ما بود که توانست فرهنگ شهادت و ایثار را دوباره احیا کند و به برکت خون شهدا این انقلاب از گزند توطئه‌ها حفظ شد و نظام اسلامی که دستاوردهای بسیاری داشته است نیز باید جنبه معنوی‌اش در برابر تهیدات حفظ شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ما باید تهدیدات داخلی و خارجی را بشناسیم و برای مقابله با آنها برنامه‌ای درست داشته باشیم، اظهار کرد: من نگران اتفاقات سال آینده هستم چراکه دشمنان نمی‌توانند تحمل کنند که یک نظام مردمی، 40 سال در برابر آنها بایستد و آبروی آنان را در منطقه و جهان ببرد. آنها برای مقابله با نظام اسلامی در این 40 سال هر کاری که توانسته‌اند انجام داده‌اند.

جنتی با تاکید بر اینکه ما باید هر چه می‌توانیم به مردم برسیم و صدای آنان را بشنویم، اظهار کرد: ما نباید خودمان را از مردم جدا کنیم، همانگونه که آنان نیز در این سال‌ها از نظام جدا نشده‌اند و امروز مهمترین مساله جامعه ما معیشت است. افراد زیادی مشکلات معیشتی دارند که باید به مشکلات آنان رسیدگی شود و برای حل آنها اقدامات لازم را انجام داد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه اگر مسئولان وضعیت اشرافی داشته باشند فقرا از غصه دق می‌کنند، اظهار کرد: یا این اتفاق می‌افتد یا اینکه در خیابان‌ها راه می‌افتند و سروصدا می‌کنند اما اگر مردم ببینند مسئولان ساده‌زیست هستند، شرایط بد اقتصادی را تحمل می‌کنند وگرنه صدایشان درمی‌آید و ما باید به مردم طبق مقررات قانونی اجازه ابراز مسائل و مشکلاتشان را بدهیم.

جنتی تاکید کرد: مردم اگر ببینند مسئولان تمام تلاششان را برای حل مشکلات می‌کنند اما مشکلات همچنان وجود دارد شرایطشان را تحمل می‌کنند اما اگر غیر از این باشد آنان صدایشان درخواهد آمد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه ما باید برای حل مشکلات معیشتی کارهای بیشتری انجام دهیم تا مردم بدانند که مسئولان به فکر آنان هستند، اظهار کرد: ما در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم و در این زمان باید قدرت دفاعی‌مان را به آمریکا و اسرائیل نشان دهیم و به آنان بگوییم که مردم در صحنه هستند و ما می‌توانیم با حضور آنان در صحنه توسعه غرب را برای براندازی نظام با شکست مواجه کنیم.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما