مرتضی اشراقی: ولایت فقیه اساس تفکر سیاسی حضرت امام(ره) است/ جریانی که این الگو را قبول نداشته باشد پیرو خط امام نیست!

مرتضی اشراقی: ولایت فقیه اساس تفکر سیاسی حضرت امام(ره) است/ جریانی که این الگو را قبول نداشته باشد پیرو خط امام نیست!

16 بهمن 1396 10:1

ولایت فقیه جزو اساس تفکر سیاسی حضرت امام(ره) است و اگر فرد یا جریانی این الگو را قبول نداشته باشد،نمی‌تواند مدعی باشد پیرو خط امام است. امروز نیز خلف شایسته حضرت امام خمینی(ره)، حضرت آیت‌ا... العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سکاندار انقلاب هستند

حجت‌الاسلام مرتضی اشراقی در گفت‌وگو با جام‌جم به موضوع ولایت فقیه پرداخت.

وی گفت: ولایت فقیه جزو اساس تفکر سیاسی حضرت امام(ره) است و اگر فرد یا جریانی این الگو را قبول نداشته باشد،نمی‌تواند مدعی باشد پیرو خط امام است. امروز نیز خلف شایسته حضرت امام خمینی(ره)، حضرت آیت‌ا... العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سکاندار انقلاب هستند و بدانید که مخالفت با ایشان، مخالفت با امام(ره) است و مخالفان ایشان در حقیقت با امام مشکل دارند. اگر کسی این حرف را قبول نداشته باشد، پیرو امام(ره) نیست.

امروز بهترین و مطمئنترین شخصیتی که میتوان برای پیگیری راه و اهداف امام(ره) به آن رجوع کرد، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، خلف شایسته ایشان است. دقیقترین شیوه برای دستیابی به اندیشه حضرت امام(ره) را باید از بیانات حکیمانه خلف شایسته ایشان پیگیری کرد، زیرا انتخاب ایشان به رهبری بعد از امام(ره) با اشاره و تاکید شخص حضرت امام(ره) بود که با وجود افراد دیگر در آن زمان، نظر ایشان به شایسته ترین، شجاعترین، لایقترین و آگاه ترین شاگرد خودشان بود.

shareاشتراک گذاری

نظرات شما