مصطفي درايتي در گفتگو با «روزان»: برنامه اصلاح‌طلبان در انتخابات 96 حذف تندروهاست روزان نیوز-جريان اصلاحات بر حفظ اشتراكات خود با اعتدال‌گرايان و اصولگرايان معتدل تاكيد خواهد داشت.
داريوش قنبري در گفتگو با «روزان»: خوشحالي برخي‌ها از احتمال مخالفت ترامپ با برجام تعجب‌آور است روزان نیوز-نقش برجام در دولت ترامپ مي‌تواند مهم‌ترين تهديد عليه ايران باشد.
مهدي فضایلي در گفتگو با «روزان»: اصولگرايان از پاره شدن برجام استقبال نمي‌كنند روزان نیوز-تجديد نظر خانم كلينتون درباره برجام دور از ذهن نبود.
احمد شيرزاد در گفتگو با «روزان»: روحاني رقيبی از «بهارستان» ندارد روزان نیوز-مجلس در روزهاي منتهي به انتخابات سختگيري كمتري نسبت به دولت خواهد داشت.
سيدرضا اكرمي در گفتگو با «روزان»: براي ما ترامپ، اوباما، بوش و كلينتون فرقي ندارند روزان نیوز-انتخابات ترامپ نمي‌تواند به معناي قطعي لغو يا اجراي برجام باشد .
احمد كريمي اصفهاني در گفتگو با «روزان» مطرح كرد: معرفي ليست 80 نفره انتخابات شوراها در جبهه پيروان روزان نیوز-هنوز وارد مصاديق انتخاباتي نشده‌ايم و هنوز به نتيجه‌اي نرسيده‌ايم.
نصرت‌الله تاجيك در گفتگو با «روزان»: «ترامپ» برجام را هم پاره کند ما ضرر نمی‌کنیم/روحاني بايد محاسباتش را دقيق‌تر كند روزان نیوز-ترامپ بعد از رئيس‌جمهوري با قبل از رئيس‌جمهوري مقداري متفاوت است.
اشرف بروجردي در گفتگو با «روزان» مطرح كرد: آغاز جلسات انتخاباتي زنان اصلاح‌طلب روزان نیوز-حضور زنان در كابينه يك دولت مي‌تواند يك اتفاق مهم باشد.
داوود هرميداس باوند در گفتگو با «روزان» تحليل كرد: نقش انتخابات آمریکا در فعال شدن جریان های سیاسی ایران روزان نیوز-اصولگرايان با پيروزي ترامپ براي انتخابات رياست جمهوري فعال‌تر مي‌شوند.
حسين كاشفي در گفتگو با «روزان»: بداخلاق‌هاي سياسي پيام انقلاب را درك نكرده‌اند روزان نیوز-برخي با بداخلاقي خود را مقابل منافع ملي و نظام جمهوري اسلامي قرار داده‌اند.
علي تاجرنیا در گفتگو با «روزان»: «روحاني» به سمت آشتي ملي حركت كند روزان نیوز-حل اختلافات بين جريان‌هاي سياسي به معناي رفع رقابت‌هاي سياسي نيست.
محمد كيانوش‌راد در گفتگو با «روزان»: اختراع ساكتين فتنه و كاسبان فتنه نشانه دهنده شكاف ميان اصولگرايان است روزان نیوز- افراطيون با عناوين جعلي بخشي از نيروهاي معتدل جريان اصولگرايي را از دست داده‌اند.
صادق زيباكلام در گفتگو با «روزان»: نظارت شوراي نگهبان بر نمايندگان مجلس، نقض قانون اساسي است روزان نیوز-آقاي كدخدايي از كجا مي‌خواهد اصل نظارت چهارساله را استخراج كنند؟
غلامرضا حيدري در گفتگو با «روزان» مطرح كرد: اعلام حمايت عارف از دانش آشتياني روزان نیوز-فراكسيون اميد آشتياني را در جلسه راي اعتماد همراهي خواهند كرد.
سخنگوي فراكسيون اميد در گفتگو با «روزان»: در جلسات راي اعتماد از دولت حمايت خواهيم كرد روزان نیوز-مجلس دهم ماهيتي كاملا متفاوت از مجلس نهم دارد .
حسين كاشفي در گفتگو با «روزان»: مجلس دولت را در انتخاب وزراي پيشنهادي همراهي خواهد كرد روزان نیوز-كليات تغيير و تحول در كابينه براي دولت ضروري بود.
غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي در گفتگو با «روزان»: وزراي پيشنهادي راي اعتماد خواهند گرفت روزان نیوز-نمايندگان در حال بررسي سوابق و برنامه‌هاي وزراي پيشنهادي هستند.
محمد كيانوش‌راد در گفتگو با «روزان»: اميدواريم استعفاها در جهت تقويت كابينه پيش روند روزان نیوز-در كشور ما دخالت‌هاي زيادي در عرصه فرهنگي صورت مي‌گيرد .
حسين افخمي در گفتگو با «روزان» تاكيد كرد؛ در سواد رسانه‌اي در سطح صفر هستيم روزان نیوز-در مدارس به هيچ وجه كسي به سراغ نقش‌آفريني رسانه‌ها نرفته است.
محمود ميرلوحي در گفتگو با «روزان»: آزمون بزرگ روحاني در انتخاب وزراي جانشين است روزان نیوز-دولت در انتصاب جانشين وزرا با اصرار بر مواضع خود اجازه ندهد دلواپسان فشار خود را بيشتر كنند.
علي تاجرنيا در گفتگو با «روزان»: دولت روحاني وفادار به اصلاح‌طلبان است روزان نیوز-سپهر سياسي ايران رفتارهاي شفاف سياسي را طلب نمي‌كند.
اسماعيل بشري در گفتگو با «روزان» تحليل كرد؛ ديپلماسي متنوع دولت روحاني روزان نیوز-ايران به دنبال تنوع بخشيدن به همكاري‌هاي اقتصادي خود با ديگر كشور‌ها است.
فاطمه راكعي در گفتگو با «روزان»: روحاني به «جنتي» اطمينان بدهد روزان نیوز-كناره‌گيري جنتي به حوزه فرهنگ آسيب مي‌زند.
جعفر شجوني در گفتگو با «روزان»:تصمیم گیران "فیفا "دهن کجی می کنند روزان نیوز-بازي ایران و کره جنوبی چندان ضرورتي هم ندارد.
یدالله حبيبي در گفتگو با «روزان»: لاريجاني به نفع روحاني كناره‌گيري كرد روزان نیوز-اصولگرايان قطعا در انتخابات نامزد خواهند داشت.
داريوش قنبري در گفتگو با «روزان»: اصولگرايان حداقل دو يا سه نامزد در انتخابات خواهند داشت روزان نیوز-بعيد است قاليباف منجي اصولگرايان شود و شانسي براي موفقيت در انتخابات داشته باشد.
محمد كيانوش‌راد در گفتگو با «روزان»: اصولگرايان با بحران قحط‌الرجالي مواجه هستند روزان نیوز-روحاني تنها چهره شاخص انتخابات 96 خواهد بود.
احمد شيرزاد در گفتگو با «روزان»:احمدی نژاد کاندیدا می‌شد یک‌بار برای همیشه شکست می‌خورد روزان نیوز-ژست مظلومانه گرفتن احمدي‌نژاد به زيان كشور است.
سهيلا جلودارزاده در گفتگو با «روزان»: فراكسيون اميد دولت روحاني را در مجلس همراهي خواهد كرد روزان نیوز-فراكسيون اميد بناي همراهي با دولت را در جهت تضمين منافع ملي و ملت دارند.
حسن رسولي در گفتگو با «روزان» خبر داد: معرفي هيات رئيسه شوراي سياست‌گذاري اصلاح‌طلبان تا پايان هفته روزان نیوز- جبهه اصلاحات در انتخابات رياست جمهوري از روحاني حمايت خواهد كرد .
حسين كنعاني‌مقدم در گفتگو با «روزان»: امثال قاليباف در انتخابات نامزد نشوند سفرهاي استاني احمدی نژاد بداخلاقي ديگري از جانب وي بود.
جعفر شجوني در گفتگو با «روزان»: معلوم نيست كه احمدي‌نژاد پاي حرفش بماند روزان نیوز-حضرت آقا نمي‌خواستند تا 2 دولت در كنار هم مانور بدهند.
محمدعلي وكيلي در گفتگو با «روزان»: شوراي عالي سياست‌گذاري بايد فراگيرتر و باثبات‌تر شود روزان نیوز-شوراي عالي هرچه فعال‌تر و البته فراگيرتر باشد، به نتايج بهتري دست پيدا خواهد كرد.
محمود ميرلوحي در گفتگو با روزان: ساختار شوراي عالي اصلاحات بر مدار انسجام اصلاح‌طلبان است روزان نیوز- شوراي عالي از نظر عموم اصلاح‌طلبان موفق عمل كرده است.
نصرت‌الله تاجيك در گفتگو با «روزان»:روحانی در سازمان ملل ریسک نکرد روزان نیوز-سخنان روحانی در سازمان ملل بیشتر مصرف داخلی داشت.
فلاحت پیشه در گفتگو با روزان : روحانی عملکرد سیاست خارجی دولت را تا حدی اصلاح کرده است روزان نیوز-دنیا از برجام به عنوان یک تجربه دیپلماتیک یاد می کند.
عبدالرضا داوري در گفتگو با روزان: احمدي‌نژاد امانتدار سخنان رهبري خواهد بود روزان نیوز-اصولگرايان به دنبال دوقطبي قاليباف- روحاني هستند.