سیدحسن خمینی :هاشمي كينه نداشت/ردصلاحيت ايشان را در سال ١٣٩٢ پيش بيني كرده بودم روزان نیوز-پركاري هم با "هوش" و شانه دادن به هركاري از خصلت هاي آقاي هاشمي بود.
با حکم مقام معظم رهبری: ولایتی به ریاست هیات موسس دانشگاه آزاد منصوب شد روزان نیوز-دکتر علی‌اکبر ولایتی ئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی شد.
بيانيه بيت آيت الله هاشمی: عزاي ما دو چندان شد/ بيت ايت الله هاشمي پابه پاي مردم قدرشناس ايران در مراسم بدرقه و تشییع این عزیزان شرکت خواهند کرد روزان نیوز-در پی حادثه ریزش ساختمان پلاسکو و شهادت تعدادی از آتش نشان، بیت آیت الله هاشمی بیانیه ای منتشر کرد.
دستور روحانی به وزیر کشور درپی حادثه ساختمان پلاسکو روزان نیوز-رییس جمهوری ، به وزیر کشور دستور داد تا در اسرع وقت ، علل حادثه بررسی و گزارش شود.
ردصلاحیت هاشمی‌ از سر بغض نبود روزان نیوز-آیت الله هاشمی شناخته شده بود و هر کسی بر اساس شناختی که داشت رای داد. متاسفانه ایشان رای کافی را نیاوردند، طبیعتا نمی توان این موضوع را ...
وکیل خانواده هاشمی: قاسم‌ سلیمانی خیلی به آقای هاشمی نزدیک بود/ امام اجاره خانه هاشمی را تا زمانی که زنده بود، شخصا پرداخت می‌کرد روزان نیوز-هاشمی می‌گفت زمانی که من دولت را تحویل گرفتم، مسائل و مشکلات آن خیلی زیاد بود.
ظریف:از عرببستان خیلی گله داریم؛ از این کشور لفاظی های زیادی دیده ایم/تماسی با دولت ترامپ نداشته‌ایم روزان نیوز-به رغم اختلافات سیاسی، درهای ایران حتی برای روابط اقتصادی با آمریکا هم باز است.
آیت الله سید محمد غروی: آغازگر فتنه کسی بود که در مناظره ها آن تعبیرات تند را علیه آیت الله هاشمی به کار برد روزان نیوز-عده ای که گفتند هاشمی جام زهر را به امام داد، چگونه می خواهند در محضر خدا پاسخگو باشند .
آیت الله جنتی: تشییع باشکوه آیت الله هاشمی و حضور آن جمعیت پیش بینی نشده بود روزان نیوز-آیت الله هاشمی با استعداد خوبی که داشت آخرین مسئولیت را در مجمع به خوبی عهده‌دار بود.
پنج شنبه ۷ بهمن ماه؛ همایش خانه احزاب در وزارت کشور برگزار می شود روزان نیوز- همایش خانه احزاب روز پنج شنبه ۷ بهمن ماه در محل وزارت کشور برگزار می شود.
عراقچی: مذاکره حقوق بشری با ۱+۵ نداشته‌ایم روزان نیوز-ما درباره هیچ موضوعی غیر از موضوعات هسته‌ای مذاکره نکرده‌ایم.
وزیر سابق اطلاعات: برای انتخابات ۹۶ طراحی فتنه کرده اند روزان نیوز-می گویند باید در سال 96 طبقه متوسط به پایین جامعه را به کف خیابان بکشانیم.
آیت الله لاریجانی: دستگاه قضا علیه کسانی که می خواهند راه را برای نفوذ غرب باز کنند، اقدام می کند روزان نیوز-تصور می کنند با فضاسازی در مورد اعتصاب غذای یک زندانی، می توانند در اجرای حکم تاثیر بگذارند .
مسیح مهاجری: آیت‌الله هاشمی مجمع اضداد بود روزان نیوز-بارها شاهد بودم که ایشان توهین‌کنندگان به خود را بخشید و با آغوش باز از آن‌ها استقبال کرد.
روایت سید حسن خمینی از مجلس هفتم آیت الله هاشمی(ره): سالها بود چنین تراکمى را در جلسه اى ندیده بودم روزان نیوز-یادگار گرامی امام روایت خود از مجلس باشکوه هفتمین روز رحلت آیت الله هاشمی(ره) را بیان کرد.
عراقچی: اگر ترامپ برجام را پاره کند ما آتش می‌زنیم /ای‌ کاش برجام موضوعی ملی باقی می‌ماند روزان نیوز-همه دارایی‌های ایران در بانک‌های خارجی در دسترس هستند.
مراسم هفتمین روز درگذشت آیت‌الله هاشمی / حضور گسترده مردم / شعار مردم: «هاشمی رفت از جهان، تسلیت صاحب زمان» روزان نیوز-مراسم هفتمین روز درگذشت یارصدیق امام با حضور مردم و چهره‌های سیاسی برگزار شد.
تخت روانچی: اجازه بازبینی پرونده برجام را نخواهیم داد روزان نیوز-اجرای برجام باید به نحو احسن و کامل و بدون تحفظ و به صورت خیلی شفاف اجرا شود.
محمد هاشمی : آیت‌الله هاشمی در اختیار گذاشتن اسحله برای ترور حسنعلی منصور را رد کرده بود روزان نیوز-مرحوم آیت الله هاشمی در اختیار قرار دادن اسحله را به حزب موتلفه بارها رد کردند.
ادای احترام روحانی به رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام روزان نیوز-رییس جمهوری صبح جمعه، یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی را گرامی داشت .
خانواده هاشمی: خدا به صبر آیت‌الله هاشمی در برابر تخریب و تهمت، جزای نیکو داد روزان نیوز-خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با انتشار اطلاعیه‌ای از حضور مردم در مراسم تشییع آن مرحوم قدردانی کردند.
علی‌عسگری : انتقادها به صداوسیما را روی چشم می‌گذاریم / عملکردمان را اصلاح خواهیم کرد روزان نیوز-انتقادها را روی چشم می‌گذاریم و سعی می‌کنیم نسبت به انتقادها، عملکردمان را اصلاح کنیم.
آیت الله هاشمی در جوار امام (ره) آرام گرفت روزان نیوز-مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در جوار امام راحل پایان یافت.
وداع باشکوه مردم با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روزان نیوز-وداع میلیونی مردم با پیکر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی برگزار شد.
مراسم تشییع و تدفین آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حرم امام (ره) روزان نیوز-مراسم رسمی تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.
اقامه نماز توسط رهبر انقلاب بر پیکر آیت‌الله هاشمی روزان نیوز-رهبر معظم انقلاب اسلامی برای اقامه نماز بر پیکر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی وارد دانشگاه تهران شدند.
مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی+تصاویر روزان نیوز-مراسم تشییع پیکر حضرت آیت الله هاشمی برگزارشد.
حزب کارگزاران سازندگی استان تهران:فقدان آیت الله هاشمی مصیبتی جبران ناپذیر برای علاقمندان به راه سازندگی و آزادی ایران است روزان نیوز-حزب کارگزاران سازندگی استان تهران در گذشت آیت الله هاشمی را تسلیت گفت.
ادامه واکنش‌های داخلی و خارجی به درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روزان نیوز-در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی مقامات و شخصیت‌های مختلف داخلی و خارجی ضایعه درگذشت یار صادق امام و رفیق دیرین رهبر را تسلیت گفتند.
ظریف: آیت‌الله هاشمی در سیاست خارجی نظراتی راهگشا ارائه می‌کرد روزان نیوز-آیت‌الله هاشمی به واقع از استوانه های بزرگ انقلاب بودند.
لاریجانی: نام هاشمی با نام انقلاب همراه بوده و هست/هاشمی مرد روزهای سخت بود روزان نیوز-دریغا که دستمان از این شخصیت انقلابی، عمیق و آینده‌نگر کوتاه شد.
گریه ی احمد توکلی در تلویزیون: نباید کسی از بیان خوبی های هاشمی خجالت بکشد / مجری: ای کاش با هاشمی مهربان تر رفتار می کردیم روزان نیوز-احمد توکلی با حضور در تلویزیون به بیان ناگفته هایی از ایت الله هاشمی پرداخت.