روزنامه روزان رفع توقیف شد روزان نیوز-صاحب امتیاز روزنامه روزان از رفع توقیف این روزنامه خبر داد.
وزیر اطلاعات:شناسایی شبکه مخفی تروریستی در اطراف تهران/دستگیری ۸ نفر از عناصر اصلی روزان نیوز-شبکه مخفی عناصر تروریستی در اطراف تهران و برخی از استان های غربی و شرقی کشور شناسایی شدند.
موگرینی: دولت آمریکا اطمینان داد که متعهد به اجرای کامل برجام خواهد بود روزان نیوز-اروپایی ها انتظار دارند که آمریکا در سیاست های اروپا دخالت نکند.
شمخانی:پرواز جنگنده‌های روس از آسمان ایران ادامه دارد روزان نیوز-هر نوع همکاری در خصوص سوریه با روسیه خواهیم داشت.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست‌وزیر سوئد: اروپایی‌ها در یک‌سال و نیم اخیر اغلب توافقات خود با ایران را عملی نکردند روزان نیوز-شورای امنیت ظرفیت مهمی است که متأسفانه زندانیِ برخی قدرتهای بزرگ شده است.
گروه مالی دی در مسیر پیشرفت حرکت می‌کند روزان نیوز-ساختمان جدید صرافی دی با حضور سرپرست بانک دی و جمعی از مدیران گروه مالی دی گشایش یافت.
بهترین تبلیغ برای بیمه‌گر حرفه ای کسب رضایت مشتریان است روزان نیوز-مدیرعامل شرکت بیمه دانا از بهبود ضریب نفوذ بیمه در کشور خبر .
عارف: در تلاشند فضای انتخابات آینده سرد و بی رمق باشد / صداوسیما تریبونی برای حمله به اصلاح طلبان است روزان نیوز-برخی که در انتخابات مجلس میثاق نامه را امضا کرده بودند بعد منکر آن شده‌اند .
افتتاح مرکز ارتباطات بیمه پارسیان برای تعامل بهتر با مشتریان روزان نیوز-به مناسبت دهه مبارک فجر و به منظور ارتباط و پاسخگویی هرچه بهتر با بیمه گذاران و مشتریان بیمه پارسیان مرکز ارتباطات این شرکت به صورت رسمی ...
تجهیز پروژه مرکز درمانی و توانبخشی ویژه بیماران آلزایمر توسط بانک پارسیان روزان نیوز-مدیرعامل انجمن الزایمر ایران با ارسال نامه ای به مدیرعامل بانک از حمایت بانک پارسیان در تکمیل و تجهیز ساختمان (پروژه) مرکز درمانی و ...
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بیمه‌ای میان ایران و ارمنستان روزان نیوز-رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با رئیس بانک مرکزی جمهوری ارمنستان، تفاهم نامه همکاری بیمه ای امضا کردند.
مشارکت بانک آینده در 90 طرح تولیدی روزان نیوز-بانک آینده از مشارکت این بانک در 90 طرح واحدهای تولیدی از ابتدای سال جاری خبر داد.
‌راه اندازی دو محصول دیگر در بانک ملت همزمان با دهه مبارک فجر روزان نیوز-بانک ملت همزمان با دهه مبارک فجر دو محصول دیگر خود را رونمایی کرد تا جمع محصولات رونمایی شده در چند روز اخیر به عدد ۴ برسد.
عارف : رهبر انقلاب پدر همه جریان‌های داخل نظام هستند/ اصلاح‌طلبان همیشه با ایشان ارتباط داشته‌اند روزان نیوز-مردم ما هر وقت اراجیفی از سوی مقامات امریکا شنیده‌اند، منجسم‌تر شده‌اند.