روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > اقتصادی > جزئیات عرضه شکر ۳۴۰۰ تومانی در بازار
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از عرضه شکر به قیمت کیلویی ۳,۴۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار شهرداری در تهران خبر داد.

یدالله صادقی اظهار کرد: در شهر تهران علاوه بر فروشگاه زنجیره‌ای و میادین میوه و تره بار شهرداری، در روزهای آینده تعدادی واحد صنفی منتخب نیز به این واحدهای توزیع شکر اضافه خواهند شد.

وی افزود: برای توزیع شکر در شهرستان‌ها نیز نماینده هر شهرستان سهمیه شکر منطقه مورد نظر را دریافت می‌کند و این سهمیه در شبکه‌های توزیع آن شهرستان توزیع می‌شود. همچنین توزیع شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در شهرستان شعبه دارند، انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه شکر به صورت فله‌ای و به قیمت هر کیلو ۳,۴۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود، گفت: اگر این شکر به صورت بسته‌بندی توزیع شود، باید هر بسته ۹۰۰ گرمی به قیمت ۴,۰۰۰ تومان و هر بسته ۱۰۰۰ گرمی به قیمت ۴,۲۰۰ تومان به فروش برسد.

صادقی همچنین در پاسخ به اینکه آیا دریافت شکر نیاز به ارائه کارت ملی دارد یا خیر، تصریح کرد: دریافت شکر نیازی به ارائه کارت ملی ندارد اما اگر حضور افراد در صف‌های شکر چندین بار تکرار شود ممکن است برخی از فروشگاه‌ها از ارائه شکر به این افراد خودداری کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد که عرضه شکر تا زمانی که سهمیه آن موجود باشد ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، قیمت شکر از اواخر سال گذشته سیر صعودی پیدا کرد و در روزهای اخیر حتی به قیمت کیلویی ۱۰ هزار تومان در بازار به فروش رسید. همچنین در این روزها هر بسته شکر ۹۰۰ گرمی به قیمت ۹,۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود و این در حالی است که بر اساس آخرین مصوبه ستاد تنظیم بازار هر بسته شکر ۹۰۰ گرمی باید به قیمت ۴,۰۰۰ تومان به دست مردم برسد.

منبع:
ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.