روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > سلطانی‌فر: فدراسیون فوتبال با مربیان خوب خارجی به تفاهم‌ رسیده است
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در جریان مذاکره فدراسیون فوتبال با چند گزینه خوب خارجی برای مربیگری در تیم ملی است، تاکید کرد که فدراسیون با برخی از این مربیان به تفاهم‌هایی رسیده است.

  سلطانی فر در خصوص تعیین تکلیف نهایی هدایت تیم‌های ملی فوتبال بزرگسالان و امید گفت: کاملاً در جریان هستم که مسئولین فدراسیون فوتبال با جدیت پیگیر این موضوع هستند و با تعدادی از مربیان خیلی خوب خارجی در این خصوص مذاکراتی داشته و به تفاهم‌هایی رسیده‌اند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امیدوار هستیم ظرف روزهای آینده این مذاکرات به نتیجه نهایی برسد و هم سرمربی تیم بزرگسالان و هم سرمربی تیم المپیک ما انتخاب شوند. ما بیش از چهل سال است که به بازی‌های المپیک صعود نکرده‌ایم و آخرین حضورمان در مسابقات ۱۹۷۶ مونترال بود. فکر می‌کنم دیگر زمان آن رسیده با توجه به استعدادهای جوانی که در رده‌های نوجوانان و جوانان در اختیار داریم با بکارگیری یک مربی خوب بتوانیم به المپیک ۲۰۲۰ توکیو صعود کنیم و نتایج خوبی هم بگیریم.

سلطانی فر در پایان تاکید کرد: در خصوص تیم ملی بزرگسالان هم در جریان هستم با تعدادی مربی خوب و دارای کارنامه مذاکراتی انجام شده که امیدواریم با بررسی‌های دقیق در آینده نزدیک گزینه نهایی را اعلام کنیم.

همچنین مسعود سلطانی فر امروز (سه‌شنبه) در دیدار با وگا سفیر کوبا در تهران گفت: مناسبات و کشور ایران و کوبا همواره در بهترین و دوستانه‌ترین سطح بوده و مردم هر دو کشور سمبل و رکوردار ایستادگی در مقابل تحریم‌های نامردمی و ناعادلانه آمریکا هستند

سلطانی فر با تقدیر از مربیان کوبایی که در ورزش ایران حضور داشته اند گفت: مناسبات ورزشی همواره در بهترین سطح بوده و من به تمام فدراسیون‌های ورزشی دستور داده‌ام برای رقابت‌های بین‌المللی بویژه مسابقات دهه فجر از قهرمانان کوبایی دعوت کنند

وزیر ورزش و جوانان گفت: برگزاری هفده کمیسیون مشترک بین دو کشور حاکی از عمق روابط استراتژیک و دوستانه ایران و کوباست و ما آمادگی داریم در زمینه اعزام مربیان، قهرمانان و متخصصان ورزشی در رشته‌های مختلف برای بهره گرفتن از دانش فنی آنها به ورزش کوبا کمک کنیم

در این دیدار وگا سفیر کوبا با تشکر از وزیر ورزش، دولت و مردم ایران افزود: تحریم‌های امریکا هر دو کشور را قوی‌تر و با اراده تر کرده و آماده ارتباط بیشتر با مقامات ورزشی بران هستیم، ما همیشه به مردم ایران خوش آمد می گویم و به ایرانی‌ها افتخار می‌کنیم و بسیار مشتاقم اعلام کنم وزیر ورزش ملی کوبا از شما برای حضور در اجلاس و جشنواره ورزشی مردم کوبا در هاوانا دعوت کرده است.

سلطانی فر در پایان با قدردانی از این دعوت گفت: امیدوارم روابط ورزشی دو کشور همچون گذشته با قدرت ادامه داشته باشد و آماده گسترش بهتر و بیشتر همکاریهای دو جانبه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.