روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > واکنش پیانیچ به جدایی از یوونتوس
  • روزان
  • 220 بازدید
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

هافبک صربستانی یوونتوس تاکید کرد که تمایلی به جدایی از این تیم ندارد و می‌خواهد در یووه ادامه دهد.

  ‌به نقل از اسکای اسپورت، میرالم پیانیچ از کلیدی‌ترین و بهترین بازیکنان یوونتوس در میانه میدان است.

درخشش این هافبک صربستانی در یوونتوس باعث شده تا مشتریان زیادی پیدا کند. یوونتوس برای فروش این ستاره خود ۱۰۰ میلیون یورو می‌خواهد.

باشگاه‌های بزرگ منچسترسیتی، پاری ‌سن‌ ژرمن، رئال مادرید و چلسی مشتریان پیانیچ هستند و خود این بازیکن هم به جدایی‌اش از یووه واکنش نشان داد.

او گفت: من از حضور در یوونتوس احساس خوبی دارم و سال به سال پیشرفتم و تلاش را بیش‌تر می‌کنم. دوست دارم که در یوونتوس به کارم ادامه دهم و از بازی کردن در این تیم لذت می‌برم.

این هافبک صربستانی یوونتوس، ادامه‌ داد: چه در آینده اتفاق خواهد افتاد؟ آیا از یوونتوس می‌روم؟ این سوال را از من نپرسید بلکه باید از باشگاه یوونتوس سوال کنید.

توتو اسپورت تاکید کرد که با وجود این که پاری ‌سن‌ ژرمن برای جایگزینی آندریان رابیو حاضر است که ۸۰ میلیون یورو به یوونتوس برای خرید پیانیچ بدهد اما باشگاه یووه حاضر نیست که این ستاره خود را به پاری ‌سن‌ ژرمن بفروشد.

حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا انتقادهای زیادی را به دنبال داشت و رسانه‌های ایتالیایی نوشتند که رونالدو از سران یووه خواسته تا چند بازیکن بزرگ در تابستان جذب کنند و بسیار بعید است که پیانیچ هم که از بهترین‌های تیمش بود از این تیم جدا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.