روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > فرهنگی > نگاهی به برنامه کنسرت‌های این هفته
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

در هفته‌ای که آغاز شده، پایتخت شاهد برگزاری کنسرت‌های متعددی است که ایسنا در گزارش پیش رو به برخی از آن‌ها اشاره می‌کند.

شنبه – ۷ اردیبهشت

گروه موسیقی همایون پرنیا به همراه علیرضا افتخاری در تالار اندیشه حوزه هنری روی صحنه می‌روند؛ قیمت بلیت‌های این اجرا که گفته شده قرار است تمام عوایدش به سیل‌زدگان اختصاص پیدا کند، ۵۰ تا ۱۱۰ هزار تومان است.

بندیکت یاهنل نوازنده پیانو آلمانی است که در فرهنگسرای نیاوران به تکنوازی می‌پردازد؛ برای حضور در این کنسرت باید بلیت‌های ۸۰ تا ۱۴۰ هزار تومانی تهیه کرد.

گروه موسیقی بهار آفرین ویژه بانوان در تالار وحدت اجرا می‌کند، قیمت بلیت‌های این کنسرت ۵۰ تا ۱۴۰ هزار تومان تعیین شده است.

فرزاد فرخ نیز در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران اجرا می‌کند، هزینه خرید بلیت‌های این کنسرت ۶۵ تا ۱۶۵ هزار تومان است.

یکشنبه – ۸ اردیبهشت

کنسرت ایستگاه امید نعمتی و مهیار علیزاده در این شب برگزار می‌شود؛ علاقه‌مندان برای حضور در این اجرا که در تالار وحدت برگزار می‌شود باید بلیت‌های ۴۰ تا ۱۵۰ هزار تومانی تهیه کنند.

علی زند وکیلی هم در برج میلاد برای هوادارانش خواهد خواند؛ کف قیمت بلیت کنسرت او ۶۰ هزار تومان است.

فرزاد فرخ نیز در ادامه اجرای شب گذشته خود یک بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود.

دوشنبه – ۹ اردیبهشت

حمید هیراد جدیدترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند؛ برای تهیه بلیت‌های این اجرا باید ۶۵ تا ۱۶۵ هزار تومان پرداخت.

سه شنبه – ۱۰ اردیبهشت

علیرضا طلیسچی هم در برج میلاد تهران روی صحنه می‌رود؛ بلیت کنسرت او ۴۵ تا ۱۷۵ هزار تومان قیمت دارد.

اما در این شب گروه ماکان کنسرت خود را در تالار وزارت کشور برگزار می‌کند. قیمت بلیت‌های این اجرا از ۵۰ هزار تومان آغاز می‌شود و تا ۱۶۵ هزار تومان ادامه پیدا می‌کند.

گروه موسیقی الماس‌ها نیز ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌کند، بلیت‌های این اجرا تماماً ۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

آرش و مسیح هم در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برای دوستدارانشان اجرا می‌کنند.

چهارشنبه – ۱۱ اردیبهشت

گروه موسیقی طریقت به همراه وحید تاج کنسرتی را به نام «حبس دنیا» برگزار می‌کنند و گفته‌اند بخشی از عوائد این کنسرت را که بلیت‌هایش ۱۱۰ تا ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارند، به سیل‌زدگان اختصاص می‌دهند.

گروه موسیقی دختران دریا ویژه بانوان روی صحنه می‌رود؛ علاقه‌مندان برای خرید بلیت این کنسرت باید ۸۰ هزار تومان هزینه کنند.

آرش و مسیح هم دومین شب کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کنند.

پنجشنبه – ۱۲ اردیبهشت

محسن ابراهیم‌زاده در برج میلاد تهران می‌خواند؛ دوستداران این خواننده برای تهیه بلیت کنسرت او باید ۴۵ تا ۱۶۰ هزار تومان هزینه کنند.

در همین روز گروه نیوش در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود، بلیت‌های این کنسرت ۹۰ هزار و ۱۲۰ هزار تومانی هستند.

گروه کر فیلارمونیک ایران جدیدترین اجرای خود را در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند، بلیت‌های این کنسرت ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند. سانس بعدی اجرا در تالار وحدت به کنسرت ارکستر هیژان با اجرای موسیقی اقوام اختصاص دارد که بلیت‌هایش ۳۵ تا ۱۴۰ هزار تومان قیمت دارند.

بهنام بانی هم در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود؛ قیمت بلیت‌های این کنسرت ۶۵ تا ۱۷۵ هزار تومان تعیین شده است.

جمعه – ۱۳ اردیبهشت

گروه موسیقی نوشه ویژه بانوان در تالار وحدت روی صحنه می‌رود، علاقه‌مندان برای حضور در این اجرا می‌توانند بلیت‌های ۴۵ تا ۱۵۰ هزار تومانی آن را تهیه کنند. در ادامه تالار وحدت میزبان کنسرت ترانه‌های زمین حسام‌الدین سراج و اردشیر کامکار خواهد بود که ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان قیمت بلیت‌های آن است.

گروه موسیقی فرناد هم در این شب در تالار رودکی به اجرا می‌پردازد؛ بلیت‌های این کنسرت ۵۵ تا ۷۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

زانیار خسروی نیز در برج میلاد تهران کنسرت خود را برگزار می‌کند، بلیت‌های این اجرا ۴۵ تا ۱۷۵ هزار تومان قیمت دارند.

از طرفی بهنام بانی برای دومین شب پیاپی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران کنسرت می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.