روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > گریزمان در نوکمپ “خائن” شد!
  • روزان
  • 74 بازدید
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

هواداران بارسلونا علاوه بر این که مهاجم اتلتیکو مادرید را هو کردند، او را “خائن ” نیز عنوان کردند.

  به نقل از آس، اتلتیکو مادرید شنبه شب در هفته سی و یکم لالیگا با نتیجه ۲ بر صفر از بارسلونا شکست خورد. در این دیدار پر حاشیه آنتوان گریزمان نیز هو شد. مهاجم اتلتیکو مادرید هر گاه که توپ را در اختیار می‌گرفت، با سوت‌های اعتراض آمیز هواداران بارسلونا در نوکمپ روبرو می‌شد.

زمانی که نام یازده بازیکن اصلی اتلتیکو در ورزشگاه اعلام شد، بیشترین سوت‌های اعتراض آمیز برای گریزمان بود. با این حال دو بازیکنان بارسلونا (لوئیس سوارس و عثمان دمبله) در تونل ورزشگاه با او رفتار محبت آمیزی داشتند.

در شروع بازی تنها بخشی از ورزشگاه شروع به هو کردن گریزمان کردند. در آغاز نیمه دوم زمانی که اتلتیکو مادرید صاحب نخستین ضربه کرنر شد و گریزمان آن را ارسال کرد، مهاجم فرانسوی دوباره به شدت هو شد و بخشی از هواداران او را خائن خواندند و خواستار خارج شدنش از نوکمپ شدند.

به گزارش ایسنا، دلیل عصبانیت هواداران بارسلونا از گریزمان به خاطر تصمیم سال گذشته این بازیکن بود. بارسلونا قصد داشت با مهاجم فرانسوی قرارداد امضا کند در حالی که همه تصور می‌کردند پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه این اتفاق خواهد افتاد بازیکن اتلتیکو در جریان جام جهانی در یک ویدئو اعلام کرد در تیمش خواهد ماند. رفتار گریزمان و نحوه اعلامش باعث ناراحتی برخی از بازیکنان بارسلونا و هواداران تیم کاتالانی شد.

با وجود اتفاقات سال گذشته باز هم شایعه حضور گریزمان در این فصل در بارسلونا به گوش می‌رسد. هنوز باشگاه کاتالانی اعلام نکرده که به مهاجم اتلتیکو مادرید پیشنهاد داده است. در چنین شرایطی موندو دپورتیوو در یک نظرسنجی از هواداران خواست تا نظرشان را درباره حضور این بازیکن در بارسلونا اعلام کنند. نتیجه قابل توجه بود. ۹۰ درصد طرفداران بارسا اعلام کردند که دوست ندارند مهاجم فرانسوی با تیمشان قرارداد امضا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.