روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > ورزشی > کی‌روش: سبک بازی تیم ملی در جام ملت‌ها متفاوت خواهد بود
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی با بولیوی می‌تواند به ما کمک زیادی در راه آماده‌سازی برای جام ملت‌های آسیا کند.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ظهر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر بولیوی که با نظر شخصی او در پک برگزار شد، اظهار کرد: دلیل حضور ما در این نشست خبری برای اهمیت دادن و ارزش دادن به بازی دوستانه مقابل بولیوی است. مطمئنا بازی خوبی را مقابل بولیوی خواهیم داشت. واکوس و راموس بازیکنان خوب بولیوی هستند که قطعا بازی خوبی را برابر ایران انجام خواهند داد.

او ادامه‌ داد: این دیدار فرصت خوبی برای بازیکنان ایران پیش از آغاز جام ملت‌های آسیا خواهد بود. این بازی می‌تواند در راه آماده سازی ایران برای جام ملت‌های آسیا کمک زیادی برای ما کند.

کی‌روش در پاسخ به این سوال که آیا در جام ملت‌های آسیا از تیم ملی فوتبال ایران همانند دیدار دوستانه برابر ازبکستان باز هم بازی‌های مالکانه را شاهد خواهیم بود، گفت‌: مطمئنا تغییرات خیلی بزرگ و رادیکالی در ترکیب تیم ملی نخواهیم داشت، زیرا زمان این کار را نداریم اما قطعا سبک بازی ما در جام ملت‌های با تورنمنت‌های قبلی تفاوت خواهد داشت. باید برای تحقق بخشیدن به این مساله آمادگی کاملی داشته باشیم. راهکارهای مناسبی برای این امر داریم.

برگزاری این نشست خبری در ساختمان پک به‌جای محل اصلی نشست‌های خبری موجب تعجب برخی از خبرنگاران قرار گرفت.

در محل برگزاری نشست خبری کی‌روش عکس‌هایی از بازیکنان و اسطوره‌های تیم ملی در سال‌های گذشته به چشم می خورد که نکته جالب آن عکس سیدجلال حسینی دربالای سر کی‌روش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.