روزان | اخبار ایران و جهان > خوزستان > دستگیری ۷ سارق مسلح در خوزستان
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

فرمانده انتظامی خوزستان گفت : با تلاش ماموران انتظامی این استان هفت سارق مسلح حرفه ای در شهرستان های اهواز و کارون دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، سردار حیدر عباس زاده روز چهارشنبه اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه در برخی مناطق شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات در این خصوص و پس از شناسایی متهمان به هویت(ا-ت) و (ح-س) در منطقه ای از شهرستان اهواز، عملیات دستگیری آن ها آغاز شد که سارقان به محض مشاهده مأموران انتظامی به وسیله خودروی سرقتی اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: سارقان در تعقیب و گریز اقدام به تیراندازی به سمت پلیس کردند که پلیس نیز با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به آتش متقابل کرد و ۲ متهم که سابقه چند فقره سرقت مسلحانه و تیراندازی داشتند، دستگیر و خودروی سرقتی آنها نیز توقیف شد.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در این درگیری متهمان از ناحیه کمر و پا زخمی شده و توسط اورژانس ۱۱۵برای مداوا به یکی از مراکز درمانی اهواز منتقل شدند.

وی افزود: در بازرسی از خودروی سرقتی متهمان یک قبضه اسلحه جنگی ، ۲ تیغه خشاب، ۴۵ عدد فشنگ، یک جفت پلاک خودرو سرقتی و ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.

سردار عباس زاده بیان کرد: در ادامه تحقیقات پلیس، مخفیگاه یکی دیگر از همدستان متهمان شناسایی و وی نیز دستگیر شد.

وی گفت: در بازرسی از محل اختفای سارق مذکور یک دستگاه خودرو با پلاک سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: این سارقان در استان های دیگر نیز مرتکب جرایمی از این دست شده بودند.

سردار عباس زاده گفت: همچنین یک باند سارقان مسلح خودرو در شهرستان کارون منهدم شد و چهار نفر دراین زمینه دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان کارون با بکارگیری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی باند چهارنفره سارقان مسلح را شناسایی و با هماهنگی قضائی در چند عملیات غافلگیرانه آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در این عملیات یک دستگاه خودروی پراید سرقتی کشف و در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه کلت کمری به همراه دوتیغه خشاب و ۱۴ فشنگ کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: تحقیقات جهت کشف جرائم دیگر همچنان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.