روزان | اخبار ایران و جهان > جامعه > فرهنگی > بازیگران «نون. خ ۳» با ماسک جلوی دوربین رفتند
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، یکی از سکانس‌هایی که امروز ضبط شد، صحنه خواستگاری و مراسم عروسی کاراکتر سلمان از شیرین دختر نورالدین خانزاده بود. در این سکانس سعید آقاخانی ـ بازیگر و کارگردان سریال «نون. خ» ـ به همراه بازیگران اصلی و بومی که در فصل‌های ۱ و ۲ حضور داشتند، مقابل دوربین رفتند.

سعید آقاخانی: روز مرگ ما زمانی است که بیننده به سریالمان نخندد

سعید آقاخانی، کارگردان سریال «نون خ» گفت: فصل سوم سریال «نون. خ» ادامه داستان فصل دوم هست و در این فصل ما علاوه بر نمایش زیبایی‌های استان کرمانشاه و استان کردستان، مهاباد و بخش‌های کردنشین استان آذربایجان را هم به تصویر کشاندیم.

کارگردان سریال «نون. خ» ادامه داد: بازیگران این فصل همان بازیگران دو فصل گذشته هستند با این تفاوت که چند بازیگر به این مجموعه اضافه شده اند.
سعید آقاخانی اظهار کرد: در فصل سوم تمرکز ما بر روی تولید محصولات دارویی است و این شغل رو معرفی و بارز کردیم.
وی در همین راستا تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که در نوروز سال ۱۴۰۰ مردم ساعت و لحظات خوشی را با این سریال سپری کنند و امیدوارم بتوانیم مردم را بیشتر بخندانیم در واقع روز مرگ ما زمانی است که بیننده به سربال ما نخندد و تلاش ما این است که مردم را شاد کنیم.
آقاخانی درباره حضور بازیگران با ماسک در فصل جدید سریال «نون.خ ۳» عنوان کرد: از آنجا که یکی از شخصیت‌های این سریال بر اساس قصه به کرونا مبتلا شده است بنابراین ما علاوه بر اینکه به موضوع کرونا پرداختیم، تمام صحنه‌ها را با ماسک مقابل دوربین رفته ایم.

سعید آقاخانی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که سریال «نون خ» در فصول جدیدش جذاب تر و مخاطب پسندتر باشد و بتواند مردم را در ایام عید نوروز بیشتر شاد و خوشحال کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.